“Като две капки вода“ - сезон 13, тема №4

  • 33 700
  • 818
# 45
Цитиридис гримиран като жена винаги е много готин. Grinning
Виж целия пост
# 46
Дивна ми хареса. Доста се беше постарала и й се получи супер с танците. Пеенето - не!

Цитиридис - ОМГ!  Това беше кошмар. Страхотна песен изпълнена по ужасен начин.

Благодаря за темата 😊
Виж целия пост
# 47
Цитиридис е страхотен като жена, много ми е красив винаги!
Виж целия пост
# 48
За тази песен няма да дадат много точки на Цитиридис.
Виж целия пост
# 49
на Маринов 2 пъти не му дават думата за да коментира.
Виж целия пост
# 50
Цитиридис този път слабо се представи. Но пък беше готин визуално.
Виж целия пост
# 51
Тази вечер не ми хареса Цитиридис, но няма как винаги да му се получава.
На мен Дивна ми хареса - не пя добре, но с танците и цялостното пресъсъздаване на клипа се спаравиха заедно с балета.
Виж целия пост
# 52
Цитиридис не ми хареса.
Виж целия пост
# 53
Давай, Цитиридис! Винаги съм за вас с Ванката Green Heart

Те правят сезона тази година
Виж целия пост
# 54
Ооо, дуета са сладури.
Виж целия пост
# 55
Дуетът ще обере точките тази вечер.
Виж целия пост
# 56
Само аз ли не разбирам какво говори Геро?
Виж целия пост
# 57
Браво на дуета!
Виж целия пост
# 58
Добре им се получи на дуета, браво!
Виж целия пост
# 59
хаха, чудесен е дуетът Laughing
особено Софка
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия