Концерти тема 3

  • 42 300
  • 722
# 720
Аз пък обожавам концерти на стадиони. По- мащабни са и енергията на публиката е брутална.
AC/DC 2010 Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 721
На мен от по-новините/младите ми се ходи на живо на Колдплей, Теди Суимс, Хари Стайлс, Пинк - за тях се сещам на първо четене. Сам Смит също.

Разнообразният концертен живот е нещото, за което завиждам на столицата/другите държави Simple Smile
Аз ходих на Пинк. Сега много бих искала и детето заведа да гледа истинско изкуство. За Теди се готвим другата седмица, да видим...
Искам и на някой рок концерт да го заведа, ама не знам какво е подходящо за деца. Последния път като бях на Within Temptation, щеше да ми изскочи сърцето от басовете на подгряващите - не става за деца (в зала)... Може би на открито някъде, на голям стадион...
Виж целия пост
# 722
Аз пък обожавам концерти на стадиони. По- мащабни са и енергията на публиката е брутална.
AC/DC 2010 Stuck Out Tongue Winking Eye

На него бяхме с децата. Жестоко! Добре се представиха момчетата и през 2024-та в Мюнхен.
Но българската публика е по-яка, определено!
Може би защото  дълги години сме лишавани от такива екстри и сме ги чакали дълго, дълго време.
Може и поради темперамент. Не знам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия