Какво направих днес за себе си? тема 22

  • 35 392
  • 742
# 465
Бях на РД на приятелка. Сладки приказки до 12.
Виж целия пост
# 466
И тази сутрин, въпреки че има транспорт, продължих с частичното придвижване пеша до работата ми. Благодарение на това, тези дни съм смъкнала 2 кг.
Виж целия пост
# 467
Аз си пия за закуска айрян от собствено подквасено козе мляко от козеферма Simple Smile
И планирам да си разчистя цветята в градинката . Много бързо расте трева.
А вчера си дочетох най-накрая книгата и края беше както се полага . Въпреки че книгата на места ми беше прекалено прекалена , пак се ядва ако края е ок. Много мразя дори добри истории с тъп или нелогичен край.
Сега избирам нова книжка .
Виж целия пост
# 468
Разсадих няколко цветенца в нови саксии. Дано се хванат !
Виж целия пост
# 469
Бях на кандидат-докторантски изпит. Доволна съм, всичко си написах и по двете теми. Simple Smile
Сега с най-голям кеф и спокойствие ще си легна и ше си чета книжка. (И преди изпита чета книги, ама гузно) 😁
Виж целия пост
# 470
Фитнес и плаж на терасата. Сега ще си ударя един душ и малко почивка преди работа.
Виж целия пост
# 471
Бях на кандидат-докторантски изпит. Доволна съм, всичко си написах и по двете теми. Simple Smile
Сега с най-голям кеф и спокойствие ще си легна и ше си чета книжка. (И преди изпита чета книги, ама гузно) 😁
Поздравления. Сигурно ще си вземете изпита с огличие и ставате доктор. Heart
Виж целия пост
# 472
А не, имам още два изпита и ако ги взема започвам да уча докторантура. Далеч съм от титлата доктор. С малки стъпки напред.
Виж целия пост
# 473
Отметнах множество ангажименти, поучих, поглезих се с нови покупки - включително чифт маратонки и слънчеви очила. За вечеря поръчах на ММ да вземе китайско, за да разнообразим. Насрочих си и час за масаж.

И аз съм се засилила за докторантура - много голямо желание ми е ще си го гоня, докато не го реализирам.
Виж целия пост
# 474
А не, имам още два изпита и ако ги взема започвам да уча докторантура. Далеч съм от титлата доктор. С малки стъпки напред.
Тогава успех в ученето. Heart
Днес си почивам и гледам сериали. Вчера.много се изморих.
Виж целия пост
# 475
“Тихата дипломация”, която водя близо година даде резултат! Спечелена битка с Нарцис и абсолютен Егоцентрик. За пореден път с мен удари на камък. Много съм доволна!

От там ми поникнаха криле, съответно отметнах силова тренировка, после и разходка в близкия парк.
Виж целия пост
# 476
Тили, ❤️!

Днес - фитнес и отново среща с приятелки. 🤗
Виж целия пост
# 477
Накупих органайзери от Икеа/ различни кутии и като свърша работа, ще си пренаредя нещата, докато гледам сериал.
Виж целия пост
# 478
Разсадих няколко цветенца в нови саксии. Дано се хванат !

Аз също днес засадих цветя и окачих висящи саксии на парапета. Работата с почва и цветя зарежда с невероятна енергия.
Виж целия пост
# 479
Изкачих един връх...
Заредих се...


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия