Азиатска козметика и грим - тема 31

  • 75 153
  • 756
# 240
Момичета, надежден ли е сайтът kocos.bg?
Крем на Anua е намален с повече от 20лв, за пръв път виждам такова намаление и се чудя, дали са оригинални продуктите.
Виж целия пост
# 241
Аз съм пазарувала от kocos.bg и съм доволна.
Днес имат код за -20% FLASHBDAY
Виж целия пост
# 242
И аз съм пазарувала от kocos - нещата си бяха оригинални, но падовете на Ilso, които бях поръчала заедно със Sebum Softener-a, бяха отваряни и кутийката намачкана. Писах им и никой не ми обърна внимание, което малко ме разочарова и от тогава ги избягвам Grinning
Между другото съм много доволна от Ilso sebum melting softener-а - наистина върши, това което обещава и е единственото, от което съм видяла огромна разлика в т.нар sebaceous filaments по носа.
Виж целия пост
# 243
тази някакъв друг вариант ли е, че цената доста се различава
Виж целия пост
# 244

Пише, че е мини версия

П.С.: Намерих и снимка със сравненията
Скрит текст:
Виж целия пост
# 245
Може ли и аз да поискам съвет за подходящи продукти?
47-годишна съм с мазна, но според мен дехидратирана кожа. Бръчки пачи крак и гневна на челото. На моменти я усещам грапава.
От корейските продукти ползвам като първа стъпка Clean it Zero на Banila Co.
Ползвала съм измиващия гел за лице във форма на Алое, ампулата Skin1004 Madagascar Centella. И слънцезащитата на Skin1004.

Искам да пробвам някакъв нов серум, подходящ за мен, както и овлажняващ крем. Мазни серуми и кремове не понасям и изхвърлих не малко такива заради непоносимото чувства за лееща се мазнота от лицето ми. Попадала съм и на много лепкави и щипещи, които неминуемо ми дразнят очите. Знам, че съм сложен казус, но ще се радвам на препоръки.
Виж целия пост
# 246
Непослушна готвачка, дори и във вечерната рутина ли не понасяте по-мазни кремове?
Аз съм комбинирана кожа и установих за себе си, че вечер без проблем мога да използвам по-мазни серуми и кремове. На сутринта кожата ми е сочна и много приятна на допир. В момента крем ползвам MISSHA - Chogongjin Sosaeng Jin Cream, като го редувам с Sulwhasoo - Overnight Vitalizing Mask. На мен ми е мазничък и е абсурд да го сложа през деня, но за вечер супер. Поръчала съм си MISSHA - Chogongjin Youngan Jin Overnight Cream. Предполагам , че ще е по-тежък.

Потвърждавам това, което писа nad_tab за машинката на Медикюб- няма подпухналост на сутринта. Забелязах само, че когато съм в цикъл и тя не ми помага. Sad

Някой с мнение за това MISSHA - Chogongjin Youngan Jin Lifting Ampoule?
Виж целия пост
# 247
Да речем, че вечер мога да сложа и по-мазен, но през деня много лъсвам и се омазнявам ужасно. Така че, кремове с гъсти мазни консистенции отбягвам.
Виж целия пост
# 248
Сутрин изобщо не използвам крем. Запествам го със слънцезащитата. От това, което съм прочела в темите си направих рутина, която за мен е добре. Хидратирам добре с тонер, после антиоксидантен серум, серум на Медикюб PDRN Pink, околоочен и слънцезащита.
Виж целия пост
# 249
Аз съм пазарувала от kocos.bg и съм доволна.
Днес имат код за -20% FLASHBDAY
Предполагам е само за онлайн поръчки и не важи за физическия магазин.
Виж целия пост
# 250
Непослушна готвачка, дори и във вечерната рутина ли не понасяте по-мазни кремове?
Аз съм комбинирана кожа и установих за себе си, че вечер без проблем мога да използвам по-мазни серуми и кремове. На сутринта кожата ми е сочна и много приятна на допир. В момента крем ползвам MISSHA - Chogongjin Sosaeng Jin Cream, като го редувам с Sulwhasoo - Overnight Vitalizing Mask. На мен ми е мазничък и е абсурд да го сложа през деня, но за вечер супер. Поръчала съм си MISSHA - Chogongjin Youngan Jin Overnight Cream. Предполагам , че ще е по-тежък.

Потвърждавам това, което писа nad_tab за машинката на Медикюб- няма подпухналост на сутринта. Забелязах само, че когато съм в цикъл и тя не ми помага. Sad

Някой с мнение за това MISSHA - Chogongjin Youngan Jin Lifting Ampoule?
Ампулата не прави нищо особено, едва я измазах, но overnight cream е много, много мазен.
Непослушна готвачка, хидратацията идва от предходните стъпки, не от крема. Няма нужда да са мазни.
Аз не се наемам да препоръчам конкретни продукти, но  в началото на темата има достатъчно схеми и обяснения как да се състави рутина при даден проблем, съобразено с типа на кожата.
PS И като видя такъв въпрос за ЕДИН крем /серум, който да реши проблема, си мисля, че не са схванати принципите на корейската козметика - именно многостъпкова рутина. Което обезмисля труда на хората, които синтезираха толкова много информация в началото.
Виж целия пост
# 251
Ампулата не прави нищо особено, едва я измазах, но overnight cream е много, много мазен.
Непослушна готвачка, хидратацията идва от предходните стъпки, не от крема. Няма нужда да са мазни.
Аз не се наемам да препоръчам конкретни продукти, но  в началото на темата има достатъчно схеми и обяснения как да се състави рутина при даден проблем, съобразено с типа на кожата.
PS И като видя такъв въпрос за ЕДИН крем /серум, който да реши проблема, си мисля, че не са схванати принципите на корейската козметика - именно многостъпкова рутина. Което обезмисля труда на хората, които синтезираха толкова много информация в началото.
swetulka, благодаря! Ще видя как ще ми е за вечер. Накрая може по шия и лакти да се измаже, но ще го пробвам /за крема пиша/.
Точно за многостъпковата рутина се върнах да пиша, но swetulka ме изпревари. Признавам, че на мен даже понякога ми е трудно да кажа дали даден продукт има толкова ползи, колкото му се приписват, но в комбинация с останалите, които използвам, за моята кожа дават чудесен резултат. В началото се чудех защо рядко се препоръчват конкретни продукти, но наистина всяка кожа е различна и е трудно. Аз например изобщо не харесах продуктите, които изпробвах на Beauty of Joseon и Skin1004, а са масово използвани и харесвани, но за моята кожа не са ок.
Виж целия пост
# 252
Аз съм пазарувала от kocos.bg и съм доволна.
Днес имат код за -20% FLASHBDAY
Предполагам е само за онлайн поръчки и не важи за физическия магазин.
Да
Виж целия пост
# 253
Реших да тествам този тонер:



И този комплект на Torriden:



Уж ми приеха заявката, а сега виждам, че тонерът е с изчерпана наличност.
Виж целия пост
# 254
Благодаря ви! Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия