Hell’s Kitchen България_сезон 7 | тема четвърта

  • 39 239
  • 760
# 135
Тончо си призна че я харесва,остава си виновен явно действията на Вики са манипулирани от Яница,защото тя харесва всъщност Тоника Anguished
Виж целия пост
# 136
Яница дори да е преувеличила, кадрите между тях бяха много ясни. Особено тези на дневна светлина, в които те си лежаха в леглото и Тоника я целуваше под мишницата...
Коронният номер на участници и техни близки е да казват, че кадрите са манипулирани и не е излъчено това, което всъщност е.
Виж целия пост
# 137
Аз все повече допускам,че на виктория това й е играта. Такъв тип ми е, Кобилкина възпитаничка...  Тя е центъра на света, останалите хора са само пълнеж, който използва, за да доближи целта си. Нарцис по учебник.

А това, че момчето й предложи брак, беше много късметлийско попадение.
Бонус.

Горките й близки, за които остава сега да я оправдават и да я представят в по-обрана светлина.
Виж целия пост
# 138
Имаше един много показателен разговор между Виктория и Тоника, естествено пак в общото им легло. В него двете коментираха, че на синхроните са ги питали за взаимоотношенията им. Виктория каза, че не е казала нещата, а Тоника, че всичко си е казала. Ако нямаше нищо, защо ще коментират това? Просто е повече от ясно, че двете се натискаха. Яница дори каза, че двете са водили разговор, а тя е клюкарка и със сигурност е подслушвала (е, да може и да си поизмисля), че ще живеят заедно след предаването и имат общи планове.

Че имаше хомосексуални игри - имаше. Това, че на майката не й харесва е вече друга тема.
Виж целия пост
# 139
Но не ги дават така близки в последно време.
Виж целия пост
# 140
Да, изведнъж секна любовта. Или са се усетили колко са неловки и са се спряли, или от продукцията не ги показват, както досега.
Ама имайте малко търпение, трябва да има гостуване и в Тоника 🤭
Виж целия пост
# 141
Аз все повече допускам,че на виктория това й е играта. Такъв тип ми е, Кобилкина възпитаничка...  Тя е центъра на света, останалите хора са само пълнеж, който използва, за да доближи целта си. Нарцис по учебник.


Абсолютно. Въобще не е мила, добричка, наивна и т.н. глупотевини.
Виж целия пост
# 142
Доста злобна изглежда
Виж целия пост
# 143
Скрит текст:
Изгледах подкаста с Цветомир:

- струвало му се, че е няколко месеца в предаването, толкова наситено откъм снимки е ежедневието им, хапвали само сандвичи с луканка и крема сирене, същото потвърди и водещият за предните сезони
- правили си саморъчно разни игри с карти, зарчета от тесто и подобни, за да се забавляват, но продукцията им ги взимали винаги..
- естествено беше питан за Виктория и Тоника, след годежа според него двете вече не са правили нищо
- момчето е много възпитано, скромно и говори добре. Имат още един брат на 12 години.

Скрит текст:
Ето и малко от топ въпросите на водещия:
- "Твоето семейство с кво се занимава?" (след като вече говориха за семейния им бизнес с ресторантите)
- "Кой е по-красивият брат?", "Ръстът определящ ли е в една връзка?", "По-трудно ли е нисък мъж да си намери жена?" (след като момчето разказа в какво си приличат и различават с брат си, но въобще не спомена за височината им)
- "Лишаван ли си от нещо от семейството ти?",  "С колко пари живееш на месец?"
Точно такова впечатление остави и по време на престоя си, поне у мен, а и вероятно и в по-голямата част от зрителите. И именно заради тези си качества този престой беше забележително кратък. На форматът не са необходими скромни участници, които говорят добре.
Нужни са грубияни и скандалджии като Едуард, образи като ГрозДев /образът на “старата школа“/, участници в любовни афери - като Шкодров, “изтривалки“ като Владов...няма нужда да редя повече, то е ясно.
Най-доброто, което можеше да се случи на Цецко е именно отпадането му от формата.
Той останалото си го има, излезе само с добри впечатления за себе си.
А Станислав е трагичен като водещ, да не говорим и за мякащия му говор, аз не го харесвах още по време на участието му, подкаста не бих си причинила. Благодаря, че споделяте.

Черните куртки са 6.
Аз вече съм го писала, но моите прогнози са: Яница, Тоби, Тоника, Мартин, Едуард, и един от Шкодров/Марина.
Не и двамата.
Много ми се иска и Ивайло да попадне там, но....да видим. За момента не го вярвам.
Виж целия пост
# 144
Ако е някой измежду Шкодров и Марина, то ще е Марина, тя е много по-добра от него в готвенето.
Виж целия пост
# 145
Да, и аз така смятам.
Но ако ще са 3/3 мъже - жени, предлагам и двамата да отпадат и да е Ивайло. Joy
Не го вярвам, естествено.
Виж целия пост
# 146
Ако са трима от отбор Ивайло надали ще стигне до черна куртка. Ако са трима мъже и три жени има повече шанс.
Виж целия пост
# 147
Аз с черни куртки виждам Тоби, Марина, Мартин. Най - вероятно Яница и Едуард заради сеира дето правят. Шестия ми се вижда Тоника или Грозев...

Merri_An, напълно съм съгласна с написаното за Цветомир. Дано и той осъзнава, че не е загубил нищо с отпадането си, а напротив.

Ангелов обаче се държи много гадно и неуважително с Владов. Направо го гаври. Чак ми става жал за човека и ми е неудобно да гледам.
Виж целия пост
# 148
Разбира се, че Цветомир не е загубил, а е спечелил- направи реклама на заведението им във Варна. Всички се поинтересувахме кое е то и го открихме. Бих отишла, ако имам път натам...
Виж целия пост
# 149
Ако ще ходите отидете на морска гара ресторанта, защото имат още два или три обекта, които са тип бързо хранене и вземане за дома.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия