Hell’s Kitchen България_сезон 7 | тема четвърта

  • 39 239
  • 760
# 150
Стефан и Цветомир са се активизирали в социалните мрежи, показват рецепти и оставиха в мен добро впечатление, без значение какви глупости изкараха, че прави Цветомир и не е почистил едни скариди.
Виж целия пост
# 151
Екстра е Цецо. Има си бизнес, а е толкова млад, че има време да стане много добър. Виктор на неговите год7ни в ТОХа не е виждал скарида.
Виж целия пост
# 152
Аз понеже съм от Варна и почти винаги се разхождаме по Морска гара и всички билбордове там рекламират ресторанта на Цецо и Стефан.
Виж целия пост
# 153
Кой е ресторанта на Цецо и Стефан, че съм пропуснала инфото?
Виж целия пост
# 154
За Немо ли става въпрос?
Виж целия пост
# 155
За Немо ли става въпрос?
Да, Немо.
Виж целия пост
# 156
Петя напуснала ли е предаването, че във фейса се върди подкаста ѝ със Станислав.
Виж целия пост
# 157
Не е напуснала, нейната кожа...Още е там..дано това е знак, че скоро ще е аут.
Виж целия пост
# 158
Мисля, че става дума за Петя, която беше от червените. Беше симпатична с рижава коса, отвеяна и никой не я харесваше.
Виж целия пост
# 159
И с Буюклиева има подкаст.  Излезе ми в на Станислав инстаграма
Виж целия пост
# 160
Мисля, че става дума за Петя, която беше от червените. Беше симпатична с рижава коса, отвеяна и никой не я харесваше.
Точно Буюклиева имам предвид.
Виж целия пост
# 161
Петя Бу и всички от Златните не са като останалите участници, те не живеят в общежитието и живеят пълноценно, работят и имат изяви, възможно е да снимат подкаста с тях, за да имат съдържание, без да е по графика на гоненето.
Виж целия пост
# 162
Сериозно ли Немо?
Виж целия пост
# 163
Да, Немо е, цяла Варна е с техни билборди на ресторанта и двамата братя.
Виж целия пост
# 164
И как е ресторанта? Качество, цени? Има ли интересни предложения?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия