Hell’s Kitchen България_сезон 7 | тема четвърта

  • 39 240
  • 760
# 165
Незнам коя е по-дразнеща Петя или мегз....
Виж целия пост
# 166
И как е ресторанта? Качество, цени? Има ли интересни предложения?
Ами имат сайт разгледайте го. Там има и меню с цени. Лично аз за  морски ресторант очаквах малко повече морска храна.
Виж целия пост
# 167
Благодаря, ще погледна. Но, ако някой е ходил, да сподели вкусни ли са предложенията и заслужава ли си да се посети.
Виж целия пост
# 168
И как е ресторанта? Качество, цени? Има ли интересни предложения?
Ами имат сайт разгледайте го. Там има и меню с цени. Лично аз за  морски ресторант очаквах малко повече морска храна.
Във Варна за прекрасна рибна храна съм признала единствено невзрачното ресторантче на Траката( дано съществува още, че скоро не съм била в града). Нищо, че не са "велики" гурмета, но рибата винаги е била прясна, току-що уловена от рибарите.
Виж целия пост
# 169
Ние ходим в Норд-а на крайбрежната.. Винаги е фул, порциите са големи, храната вкусна, а цените нормални. Може би не е така изискано, като в Немо, но много си го харесваме..
Виж целия пост
# 170
В подкаста ѝ Мони Бонбони каза, че има непотвърдена информация, че гаджето на Виктория й събрал багажа и го пратил на майка й, а жената била с паник атаки и в болница заради видяното в предаването.
Виж целия пост
# 171
Ние ходим в Норд-а на крайбрежната.. Винаги е фул, порциите са големи, храната вкусна, а цените нормални. Може би не е така изискано, като в Немо, но много си го харесваме..
Този Норд, под входа на Морската градина ли -  на самият плаж?! Да и ние го харесваме, ама е много лудница там.
Виж целия пост
# 172
В подкаста ѝ Мони Бонбони каза, че има непотвърдена информация, че гаджето на Виктория й събрал багажа и го пратил на майка й, а жената била с паник атаки и в болница заради видяното в предаването.
Оле, ужас. Голям шок е било за всички. Виктория дали знае?
Виж целия пост
# 173
Ние ходим в Норд-а на крайбрежната.. Винаги е фул, порциите са големи, храната вкусна, а цените нормални. Може би не е така изискано, като в Немо, но много си го харесваме..
Този Норд, под входа на Морската градина ли -  на самият плаж?! Да и ние го харесваме, ама е много лудница там.
Да, на плажа е..
Виж целия пост
# 174
Някой знае ли дали снимките вече за приключили?
Виж целия пост
# 175
В подкаста ѝ Мони Бонбони каза, че има непотвърдена информация, че гаджето на Виктория й събрал багажа и го пратил на майка й, а жената била с паник атаки и в болница заради видяното в предаването.
Оле, ужас. Голям шок е било за всички. Виктория дали знае?
Ако не е излезнала от предаването няма откъде да знае. Предполагам си дава сметка какво я очаква навън. Поне не трябваше да приема пръстена. Много тъпо и неадектватно момиченце. Горката й майка. Приятелят й също сигурно е потресен и се чуди как ще се черви по улиците на Перник. Само като излезе да не я погне с винкелО!
Виж целия пост
# 176
още не
Виж целия пост
# 177
Дано поне Конан варварина и остане верен докрай че да не остане на сухо
Виж целия пост
# 178
Не мога да го съжаля "горкият" годеник..и той участваше в цирка, наречен ХК. Ни в клин, ни в ръкав този никому непознат младеж,  предлага брак в ефир пред цяла Б-я..Толкова ли не можеше да изчака още една-две седмици и когато излезе да се разберат кой е обратен и кой не е и тогава да й предлага. Толкова банално стана вече с тия предложения, че ми се повръща 🤮..Това е нещо  лично и интимно и нека не се чувстват длъжни да ни информират за подобни намерения..
Виж целия пост
# 179
пък ако не беше предлагал брак в национален ефир , нямаше да знаем че вече не са заедно и си е взел пръстена и върнал всичките и парцалки в нейния град. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия