Hell’s Kitchen България_сезон 7 | тема четвърта

  • 39 241
  • 760
# 195
аз така и не намерих хубав ресторант и да предлагат хубава риба във варна...
Виж целия пост
# 196
Немо е много хубав ресторант. Всичко, което съм яла там е било вкусно. Да, цените са малко високи, ама то във Варна, по принцип са си скъпи ресторантите, та кой знае каква разлика няма.
Виж целия пост
# 197
Аз разгледах менюто в сайта и си помислих "хм, много евтино". Явно в Бургас и региона е по-скъпо и Немо ми се видя евтин ресторант...
Иначе го причислявам на по-масов, гледайки предложенията. Няма някакви изкелифенчени (😁) ястия.
Виж целия пост
# 198
Аз разгледах менюто в сайта и си помислих "хм, много евтино". Явно в Бургас и региона е по-скъпо и Немо ми се видя евтин ресторант...
Иначе го причислявам на по-масов, гледайки предложенията. Няма някакви изкелифенчени (😁) ястия.
Да, няма разни гурме-та ястия, но всичко е приготвено добре и е вкусно. Обстановката също е хубава. Обслужването е на ниво.
Виж целия пост
# 199
Яла съм един единствен път в Немо, но не в ресторанта, а от топлата им витрина в Гранд мол, беше преди години. Беше рибена чорба в питка, не ми хареса. Беше обаче отдавна преди 6-7 години.
Виж целия пост
# 200
Миналата година предаването не го ли даваха по-често?
Виж целия пост
# 201
Не мисля, че го даваха по-често, пак беше 3 пъти в седмицата, доколкото помня.
Чакам да видя какво е станало със Златните, в интрото Петя Бу откача, май заформят интрига между нея и Бачорски, а те са си дружки по приятелски.
Виж целия пост
# 202
На Патрицио му викат Пацо Laughing
Пак пълнеж, карат скейтборд..
Виж целия пост
# 203
Тези глупави игри преди игрите в караваните, а след това между отборите в студиото са ми краааайно безсмислени и безинтересни. То не бяха кънки, скейт, пехливански борби, караоке, рисуване и простотии до шия.
Виж целия пост
# 204
Ще се изпотрепят с тоз скейт. Ммм, приядоха ми се такива десерти... Много кряскат пак.
Виж целия пост
# 205
Виктория става все по-неприятен персонаж, а Тоника не спира да я пази, вече са доста неприятни.
Виж целия пост
# 206
Каквато и да е Тоника, Грозев няма нищо мъжко у себе си.
Той няма никакво право да я нарича Тошко. Грозев, отборът на “Тошко” ви би и точно “Тошко” дойде да ви помага.
Виж целия пост
# 207
В шок съм от Яница и Марина.
Виж целия пост
# 208
Важното е, че Златка подсказа на заден план.
- На къде е Черно море?
Златка отзад:
- На север!
Виж целия пост
# 209
Умници. Къде са живели тези хора. То, тоеа е базово.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия