Лидл 190 тема, АПРИЛ

  • 72 088
  • 953
# 825
Eх, трябвало е да взема от меда значи. Нищо, следобед с колата, като ходя и за стекове газирана вода.
Аз пак бях до магазина на Сливница, защото сладоледите на клечка (ананас) се оказаха феноменални. Явно и други са достигнали до това заключение, защото бяха останали единични бройки. Взех и ягода сега да го видим. Дано останат в постоянния асортимент поне за лятото. Не е с текстура на сорбе, по-автентично плодова му е текстурата, има парченца ананас, не е кисел. Абе страхотен е.
Иначе имаше и мед, и салами, и кренвирши. Помня първия път като пуснаха 1+1, 2019 г., бяхме на една сватба в Балчик и ходих в тамошния Лидл за протеинови барчета 1+1 на Фитспо Joy После в София едвам намерихме промо масло и сирене.

Подарявам тези купони:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 826
Супер доволна съм от снощния пазар.
Съфорумка ми даде купони и заедно с моите доволно се заредих се с котидж, скир, оризовки, хляб Simple Smile Остана само извара да взема. Ще имам за няколко дни.

От 1+1 си взех всичко, което бях набелязала- мокри кърпи, леща, оризов чипс.

И да благодаря на всички, които пускат купони Heart
Цените станаха тройни, защо пък да не спестим някой лев Simple Smile

Подарявам.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 827
Нарязаната луканка която е на промо 300 гр за 5,99 не е хубава. Мирише странно, не е развалена, но определено качеството е според цената.
Медът при нас е в началото около цветята и ядките на отделно пале.
Виж целия пост
# 828
Ще ходя да издирвам средиземноморски растения-лимон или маслина от брошурата. Дано намеря. 😊
Ще взема и мед, ако има. И други неща набелязах.
Виж целия пост
# 829
Здравейте! Някой виждал ли е скоро точно този вид мюсли, защото в Лидл, който посещавам обикновено, го няма от около 2 седмици?
Скрит текст:
Виж целия пост
# 830
Подарявам:
Скрит текст:

 




Купоните за пълнозърнести тортиля питки,
сос за хамбургер и протеинов пудинг са подарени.
Виж целия пост
# 831
при нас пък не видях лютеница 1+1?
Виж целия пост
# 832
Лютеницата по спомен от брошурата е 2+2
Виж целия пост
# 833
Подарявам 😉
Скрит текст:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 834
Лютеницата по спомен от брошурата е 2+2
редактора на тел. е виновен Smiley
Виж целия пост
# 835
няма значение, нямаше я Wink
Виж целия пост
# 836
При нас тази лютеница стои близо до касите.
И това го установих, след като я издирвах безуспешно из целия магазин.
Виж целия пост
# 837
И на Сливница е до касите. И аз не успях да я намеря, видях човек с количка и 3 комплекта лютеници, та той ми каза.
Виж целия пост
# 838
Купоните нямат цена преди отстъпка, само процент.Thinking
Моля за стандартна цена на тези.
Благодаря предварително.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 839
Ако някой има купон за котидж, който не му нужен, моля да ми изпрати. Благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия