Турски Филми и Сериали - Обща тема - Тема 20

  • 78 711
  • 731
# 315
Sahipsizler може да се преведе и като Бездомните.
Лейля беше много зле пак. 😀 Гледам донякъде и ги зарязвам и после гледам трейлъра за следващия епизод.
Дживан беше много "болен", а сега ще си изгуби паметта и пак отначало със старата годеница.🙄😀 Не могат да измислят нищо, едно и също, време е за финал. Дано свърши.
Виж целия пост
# 316
femmi2, за да не се опитвам отново да обясня, че макар и обща темата- ако е възможно не ни занимавайте непрекъснато с Ч.У. Има специализирана тема.
Скрит текст:
При това искам да обясня, че не харесвам Ч.У.конкретно в този сериал и не го следя, за да не си развалям вкуса. Би ми било интересно какво роля би направил в "Ако кралят загуби", за което дълго време го спрягаха, а не с Халит Ергенч, който също ми е леко противен в тази роля и с перука на главата. Но не разбирам защо упорствате, с правата на човек пуснал темата или "ветеран" да ни занимавате в тази обща тема с "Ешреф". Против съм филми за мафията. Считам, че развращават публиката, правят идеята за организираната престъпност приемлива. Ако погледнете най-обсъжданите актьори за седмицата,  Ч.У. именно благодаряние на тази несъстоятелна роля, е едва на 5-6 място. Ако някой не го харесва, това, че ще пишете тук, а не в темата на сериала не помага. Ако споделя вашите пристрастие- ще си отиде в специализираната тема.
Как по-ясно да си изразя позицията?
ДГ
Пак за да не е празен пост. Синем (Алия) е споделила в интервю, че има заболяване на стомаха и е на специална диета.
Виж целия пост
# 317
Виктория Василева, за ДГ има поне още две теми, но вие сте решила да го коментирате тук и никой не ви прави обструкции.
Кажете най-добре за кои филми и актьори разрешавате да пишем в тази тема, за да си спестим назидателния ви тон?
Виж целия пост
# 318
Другата седмица сряза ще има още спадове според мен защото е финала на купата на Турция с Галатасарай един от тимовете. Вчера също имаше мач, не е беше турски, но все пак важен.

Не знам дали се писа тук, но

Халит Йозгюр Сари се завръща със сериала „Скандал“
Обявен е новият проект на Халит Йозгюр Сари, успешният актьор от сериала „Ябани“.
Дано е за добро, че втория сезон на Див му развалиха тотално героя.
Виж целия пост
# 319
Виктория Василева, за ДГ има поне още две теми, но вие сте решила да го коментирате тук и никой не ви прави обструкции.
Моля да ми посочите другите две теми, които са посветени в частност на ДГ. За да се прехвърля да коментирам там. Както го правя примерно за "Шербета".
Виж целия пост
# 320
Виктория Василева, за ДГ има поне още две теми, но вие сте решила да го коментирате тук и никой не ви прави обструкции.
Моля да ми посочите другите две теми, които са посветени в частност на ДГ. За да се прехвърля да коментирам там. Както го правя примерно за "Шербета".

темата за турски сериали без теми е едната другата е тази на този актьор Онур, защото се пише и за Синем там.
Виж целия пост
# 321
Именно, itshristina ме е изпреварила.
Ето в тази тема например е по-вероятно пишещите да се развълнуват от проблема със стомашното разстройство на някаква си Синем.
 https://www.bg-mamma.com/?topic=1737313
Виж целия пост
# 322
Това не са теми, посветени на ДГ. Никога не съм влизала там, а и нямам намерение. Допускам , че в темата за Онур Туна Синем е спомената заради общата им работа в "Чудо Доктор".
И Синем не е "някаква си", а актриса, която в момента е на 4-то място в рейтингите в Турция , което за жена актриса е много. Снимала се е в 3 от най-популярните сериали на последните години.
За другата тема нямам и идея защото , ако съществува, тя по същество повтаря тази тема.
Хубаво, не искам да ви засягам чувствата, но известна подреденост и хигиена на писане трябва да има. Ако стане, стане. То в кое има ред, та в един форум за турски сериали. Щом така ви харесва....
Виж целия пост
# 323
Четеш, което те вълнува, а другото прескачаш.😀
Днес мисля да гледам и филма Cici с Нур Сюрер. Виждала съм го ама все го прескачах.
Довечера без това нямам нищо интересно за гледане.
Виж целия пост
# 324
Чудесно, тогава си го коментирайте ДГ тук.
По същия начин и аз мога да кажа, че всъщност няма тема за "Сънят на Ешреф", защото онова си е фенска тема за Чаатай, и ще си го коментирам тука. Имам си своите съображения, както и много други хора, предпочитащи да пишат коментарите си в тази тема, а не в темите, посветени на определени актьори.
Надявам се да проявим уважение и търпимост, защото никак не е приятно в една тема, в която пишем за развлечение и разпускане, да ти скочи някой да те назидава. Възрастни хора сме все пак.


темата за турски сериали без теми е едната другата е тази на този актьор Онур, защото се пише и за Синем там.

Това не са теми, посветени на ДГ. Никога не съм влизала там, а и нямам намерение. Допускам , че в темата за Онур Туна Синем е спомената заради общата им работа в "Чудо Доктор".
И Синем не е "някаква си", а актриса, която в момента е на 4-то място в рейтингите в Турция , което за жена актриса е много. Снимала се е в 3 от най-популярните сериали на последните години.
За другата тема нямам и идея защото , ако съществува, тя по същество повтаря тази тема.
Хубаво, не искам да ви засягам чувствата, но известна подреденост и хигиена на писане трябва да има. Ако стане, стане. То в кое има ред, та в един форум за турски сериали. Щом така ви харесва....
Виж целия пост
# 325
Нургюл Йешилчай заведе дело срещу продуцентската компания Endemol Medya, за неполучаване на печалби от продажбите на сериала “Твоят мой живот/ Paramparca“ в чужбина и съда постанови да ѝ бъдат заплатени 2 милиона и 282 хиляди долара обезщетение.
Виж целия пост
# 326
Скрит текст:
Да, и понеже съм възрастен човек мога да правя статистики.
Има теми конкретно цитиращи филма като:  "EŞREF RÜYA" 💥ЧААТАЙ УЛУСОЙ❤️Вдъхновение, талант и чар❤️Проекти, колеги, приятели - ТЕМА 19, в която тема
    femmi2 - Ветеран е отново тази, която поддържа страницата.; има и поне още една тема за фима, която съдържа названието му.

Колко голям е тук , в общата тема, шансът някой да реагира на размишленията ви в тази тема за "Ешреф"? Или вашият личен стремеж е да няма обсъждане? Това е все едно да имате нужда от моите познаниия на коремен хирург, но за удобство да отидете при гинеколог? Спирам, защото проявявам уважение към труда на създателите на дизи, които познавам от поне 10 години. Няма смисъл да споря с някого, който нарича Синем Унсал "някаква си". Бъдете здрава и си пишете на воля. Но за мен това е липса на уважение по дребен повод.
Желая от сърце хубав следобяд и малко повече разбиране.
Виж целия пост
# 327
victoria vassileva, на мен още по-малко ми се спори с някой, който си съставя мнение за хората според това дали признават значимостта на една актриса или не.
Виж целия пост
# 328
Здравейте,по БТВ Стори ще дават сериала Bahar.Искам да попитам накой гледал ли го е.Дали е интересен.Забравих да кажа,че ще почне след Присъда.
Виж целия пост
# 329
Първия сезон беше голям хит нещо като Далечния град от към рейтинги и детронираха Див тогава във вторник, но втория сезон е провал и цифрите го доказват. Той е римейк на корейски сериал доколкото помня.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия