Почти при всички има спад и при някой дизита доста сериозно.
Ешрефа и той има но не е фрапантно добре е и щом от канала са доволни и благодарят всичко е точнУ. Епизода снощи нямаше динамиката от предния път но пак беше интересно. Накрая завърши с обрат и напрежение. Но то си беше ясно че това е уловка и ще има екшън с мафията.
Един сериал, една тема. Точка.
Като свърши сериала- друга тема за нов сериал, без значение къде да играли актьорите преди това.
Няма "актьори, приятели, колеги, роднини" или "минали и бъдещи проекти, партньори, семейство" и на шурея шуренайката.
Иначе се случва точно това, което е в момента в подфорума.
Отдавна не бях преглеждала темите извън 2-3 от тях.
за Рибарче 2 теми (за Афра, за Мерт)
за Чаатай 2
за Киво 2
за Халит една, за Халит с Бергюзар- друга
за Туба - 2-3 теми, Аси, Запленящава ...., само Туба .....
За Баръш Ардуч с Елчин, без Елчин, с Ханде, без Ханде.
Керем Бюрсин и той навсякъде.
Акън започва сега нов проект, еми то в темата са всички негови сериали, и тези на партньорите му на екран в главни, второстепенни и третостепенни роли.
Какви са тези заглавия: " преди, сега и в бъдеще * Приятели и колеги *"???? Че в такава тема мога да си пиша за когото и каквото си поискам.
Но, щом правилата на форума го позволяват, няма проблем, нека си пишат.
