Турски Филми и Сериали - Обща тема - Тема 20

  • 78 740
  • 731
# 345
Първият епизод от сериала „Двойна стая“ ще се излъчва премиерно в четвъртък, 22 май, по канал NOW.
Надявам се да е добро лятно сериалче.
Виж целия пост
# 346
Не ми се вярва ама ще видим.
Дано пуснат и другите скоро.
Виж целия пост
# 347
Привет!!!
Дълго време се питам защо тази тема е закована.
Темата е "Обща", но начина на писане, особено обсъждането да даден сериал,
не отговаря темата да е закована, според мен.
В този ѝ вид, нищо толкова важно, което да касае целия подфорум има в тази тема, за да е закована.
И не разбирам какво точно имате против за т.н.  "фенски" теми.
Според мен, там е събрано всичко за даден актьор/актриса.
Като започне нов проект, там би трябвало да се обсъжда.
Но явно егото на списващите, не може да им позволи да пишат във "фенска" тема.
Спокойно. В тези теми не хапят, а са си направили труда да съберат на едно място всички проекти.
Не мислете, че е лесно да се поддържа такава тема.
Имаше и много теми за съответни проекти, но те биват изоставяни, след края на сериала.
Партньорите имат вече нови проекти, настава едно разделение, или добавяне на два проекта,  и ...   
Апропо за Къванч има само една действаща тема.
Да прави сте за това, че за много от актьорите има по две "фенски" теми, та и тук се пише за тях.
И аз се чудя защо?! Може би пак е от егото. Може би защото във фб е така, но тук не е фб.
Та тази тема в този вид, не трябва да бъде закована, според мен.
А това, всеки да си пише каквото си иска -  може, както и - подминавайте и не четете.
НО ако темата не е закована.
Виж целия пост
# 348
Най добрите Турски сериали и актьори  ·
Деси Кръстева  · 16 ч  ·
Арас Булут Ийнемли влиза в сериала "Мечтата на Ешреф "с участието на Чаатай Улусой и Демет Йоздемир .Арас  ще изиграе роля ,която дълго време  няма да се забрави. Години след "Вътрешен човек" Чаатай и Арас пак ще се срещнат на снимачната площадка .
Виж целия пост
# 349
Такова нещо няма написани при Бирсен или някои от големите блогъри, та вероятно не е истина.
Виж целия пост
# 350
Арас нали се снима в Deha. Как вярвате на такива неща?!😀
Виж целия пост
# 351
То Deha май му се вижда финала. Не го следя, съответно и информация за него, но рейтинга му не е добре.Но това ме прави тази "новина" по-малко нереална.
Не всичко,което се пише по фейсбук групите (и като цяло по фен профилите из социалните мрежи) е достоверно.
Виж целия пост
# 352
Това с Арас и ''Ешрефа'' са спекулации, слухове и фенски мераци .  Такава информанция от сериозни източници няма засега .  ''Геният'' приключва на 32 - ри епизод  финален сезон и няма да има продължение . Ако ще влиза и е вярно може да е във втори сезон ... пак не ми се вярва .  

Снимки от ''Двойна Стая'' с премиера 22 май четвъртък по  NOW







Виж целия пост
# 353
Този Двойна стая май ще е хубав. Ще му хвърля оЧо като излезе.
Виж целия пост
# 354
Цитат
В този ѝ вид, нищо толкова важно, което да касае целия подфорум има в тази тема, за да е закована.
В този ѝ вид темата е изключително полезна и ценна за хора, които нямат цял ден на разположение да ровят из десетки теми, пълни с торти, кафета и сокове, за да намерят някаква бърза информация за сериал или актьор. Не само, че трябва да е закована, а не трябва да мърда от първата страница.

Цитат
И не разбирам какво точно имате против за т.н.  "фенски" теми.
Нищо против. Изкавазме мнение. Забранено ли е? И приемаме чуждото, разбира се. Никой не пипа темите, както виждате. Просто всичко е çok karışık, както казват съседите, но не е болка за умиране.

За ДГ винаги съм се чудила, защо няма отделна тема, но на мен не ми пречи да пиша тук, и в темата за сериали без собствена тема. Пише се по същество и вечерно време можеш да намериш всичко, което те интересува, и е излязло като инфо през деня.

Захванали сте темата за актьори, които са на мода. Аз съм малко странна в предпочитанията си. За мен е важен сюжета, химията между актьорите, играта, начина на снимане и т.н. Не следвам сляпо актьори и не гледам да даден актьор всички роли, ако не ми допада даден проект или роля.

Чачо си го харесах в ОС и после не можах да намеря негова роля, която да ми хване окото.
Демет и Ханде така и не можаха да ми харесат.
Бюрсин ми хареса в Слънцето и донякъде с Ханде в началото, но зарязах сериала до средата.
Халит и Бергюзар- 1001 нощи и толкова.
Туба- Аси и Пленяваща, и да кажем на 80% с Киво.
Киво в Перла и с Берен.
Акън във Вятърничев.
Alp Navruz загледах в Пазар, хареса ми играта му, но проектът не ми допадна.
Онур Туна в  Yasak Elma и толкова, но спрях да гледам след като се махната със Севда.

С две думи нямам никакъв проблем да харесам сериал с неизвестни актьори, или да харесвам актьор, но да не гледам всяка негова роля.
Виж целия пост
# 355
И аз съм така, Мише.
На мен ми харесва да пиша тук ден за ден, квото дойде и съм гледала. И аз нямам никакъв мерак да ровя във фенски теми. Преди бях влязла в темата за Шербета. Ами ужас. Laughing
Не съм върл фен на никой и ме дразнят такива детски неща с колажи и копиране на всякакви интервюта.
Минах ги тези години.

Гледам Шербетчето. Въпреки всичко си го харесвам.
Имаше хубава сцена на Доа и Фатих, танцуваха, говориха си, но сякаш се усещаше и някаква тъга. Дано не махнат някой от двамата в сериала. Много ми харесват като двойка. Heart Eyes
В началото беше много тъпо като излезе новината, че Берил била жена на човека, който е умрял в катастрофата с Къвълджъм и Омер. И наистина е имало Хулки... Всичко добре ама това го казаха по телефона на Омер след като е умряла. Rolling Eyes Да беше се разбрало като е жива, измислили са го ама излезе в тъп момент наяве. Много скалъпено.
Виж целия пост
# 356
Цитат
Не съм върл фен на никой и ме дразнят такива детски неща с колажи и копиране на всякакви интервюта.
Минах ги тези години.
Да, и аз така. Минах тези периоди, затова понякога разбирам и обсесията по някой актьор, актриса, проект, и необходимостта да се чувстваш част от някакво общество, което също като теб обожава въпросното нещо. Кафета, колажи, снимки, усмивки от старите ленти. Да си пишат хората, не ми пречат. Затова и подобни теми, като тази, се приемат за скучновати, но пък ние сме минали през буйните години на ТР сериали.Wink

Засега гледам само ДГ и Хълма.
В последно време се загледах и в "Кума".
Виж целия пост
# 357
И аз съм така, Мише.
На мен ми харесва да пиша тук ден за ден, квото дойде и съм гледала. И аз нямам никакъв мерак да ровя във фенски теми. Преди бях влязла в темата за Шербета. Ами ужас. Laughing
Не съм върл фен на никой и ме дразнят такива детски неща с колажи и копиране на всякакви интервюта.
Минах ги тези години.

Гледам Шербетчето. Въпреки всичко си го харесвам.
Имаше хубава сцена на Доа и Фатих, танцуваха, говориха си, но сякаш се усещаше и някаква тъга. Дано не махнат някой от двамата в сериала. Много ми харесват като двойка. Heart Eyes
В началото беше много тъпо като излезе новината, че Берил била жена на човека, който е умрял в катастрофата с Къвълджъм и Омер. И наистина е имало Хулки... Всичко добре ама това го казаха по телефона на Омер след като е умряла. Rolling Eyes Да беше се разбрало като е жива, измислили са го ама излезе в тъп момент наяве. Много скалъпено.

Гледа ли новото промо.
Метехан си отива. Братчето му ще носи неговото.
Нямам търпение Баръш пак да направи невероятна роля. Ще е трудно да се гледа.
Да Метехан не е негов син, но си го отгледа, Къвлъджъм и той много силна връзка направиха направо като майка и син си се имаха. Ще има сълзи.
Виж целия пост
# 358
Уж нямало да умира сега, а на финала на сезона.
Тази сцена са я снимали в памет на Матиа Ахмет Мингузи.Blue Heart Така убиха това чисто дете на един пазар.
Сега тече дело. Вече два пъти отлагат присъда. Малките улични убийци е време да си понесат наказанието!
Също Берил я нарекоха Берил Акънджълар, това е фамилията на майката на детето.
Намерих и бг статия по темата. Много ми е жал за това дете и семейството му. Broken Heart
https://www.marica.bg/svqt/kakvo-se-sluchva-s-mladite-15-godishe … ubiystvoto-snimki

Къзълджъка винаги вкарват нещо в сценария, което се случва в Турция. Понякога не толкова добре, но все пак добре правят, показват подкрепа и какво ги дразни.
Всеки ден убийства в Турция. Не знам как живеят тези хора там. Pensive

Днес също имаше две сцени с Къвълджъм и Ниляй, пуснаха си интрото на сериала и казаха, че любимия им сериал правел 100 епизода. Simple Smile Забелязала съм, че все на Еврим дават тая "чест" да се изявява.
Виж целия пост
# 359
И пак Омер и Къвлъджъм няма да се оженят.
Всички ги ожениха, дори тези от старческия дом имаше годеж, но не и тях.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия