Турски Филми и Сериали - Обща тема - Тема 20

  • 78 738
  • 731
# 360
Е, не може така хепи енд. Какво ще гледаме?
Сега не се знае какво ще стане с бебето, ти за сватба говориш. Grinning
Не знам, то вече няма теми, какво ще снимат и екипа окапа. Направо не знам.
Виж целия пост
# 361
е аз сватба и бебе искам. Виж метехан юнал джуниър ще го видим през есента, но без голямото си братче Grinning
Виж целия пост
# 362
Не се знае. Не съм сигурна. Просто сценария е много откачен.
Виж целия пост
# 363
Уж нямало да умира сега, а на финала на сезона.
Тази сцена са я снимали в памет на Матиа Ахмет Мингузи.Blue Heart Така убиха това чисто дете на един пазар.
Сега тече дело. Вече два пъти отлагат присъда. Малките улични убийци е време да си понесат наказанието!
Също Берил я нарекоха Берил Акънджълар, това е фамилията на майката на детето.
Намерих и бг статия по темата. Много ми е жал за това дете и семейството му. Broken Heart
https://www.marica.bg/svqt/kakvo-se-sluchva-s-mladite-15-godishe … ubiystvoto-snimki

Къзълджъка винаги вкарват нещо в сценария, което се случва в Турция. Понякога не толкова добре, но все пак добре правят, показват подкрепа и какво ги дразни.
Всеки ден убийства в Турция. Не знам как живеят тези хора там. Pensive


Буквално и в България има убийства всеки ден
Виж целия пост
# 364
Загледах ДГ, защото попаднах и много ме подразни интрото на филма. Гледам на него като на исторически (няма как да го приема по друг начин от днешна гледна точка) и съм много раздвоена - хем интересно, хем ме дразни. Да видим как ще свърши сезона, ще има значение, че малко се изчерпват нещата.
Виж целия пост
# 365
Афра С. и Баръч Ардуч в нов проект, пише из фейса?Thinking
Виж целия пост
# 366
Следете Бирсен и Ранини, там са достоверните инфота.
Виж целия пост
# 367
Сега "Ешреф"-а тук ли да го слагам?

Виж целия пост
# 368
Сега "Ешреф"-а тук ли да го слагам?


Ехааа имаме трейлър... Разбира се че може тук да го споделите. Доста хора го коментират и следят в тази тема и не желаят другаде.

Уаууу,  бомба еее.. Ешреф Тек изигра всички има чест и достойнство и не целува ръка на никого още повече на врагът си който има да се учи от Ешреф. Затова е Лидер умен е и действа не само с думи. Нисан как си го гушна притесни се след като се сбогува накрая но  се спаси. Гюрдал го раниха но ще се спаси има екипировка. Нисан записва песен в студио благодарение на Биг бос който е вдъхновяващ човек и забравиха за служебните Отношения и поставени граници и отново са опасно близкиии💥.
Виж целия пост
# 369
tigasa1, според мен където ти е кеф.Hands Plus1
Виж целия пост
# 370
Ешрефа има ли качествен бг  превод или да го търся на руски, английски....

И една новина за Узак Шехира.
Спрягат Кубилай Ака за ролята на Али Алабора... Осиновеният син на Алабора или братовчед
Виж целия пост
# 371
https://neronbgbezplatno.blogspot.com/2025/03/neron-angelov-nov.html
Виж целия пост
# 372
О не абсурд, дано Кубилай да не го взимат никога при нас. Тоя идва с един куп драми обикновено 😂
Виж целия пост
# 373
Не мисля че ще има допълнения до края на сезона. На есен ще се види дали ще има нови попълнения. Важното е Минка дали ще е там. Grinning
Виж целия пост
# 374
Не мисля че ще има допълнения до края на сезона. На есен ще се види дали ще има нови попълнения. Важното е Минка дали ще е там. Grinning
Минка си я спрягат и за втори сезон.... Актрисата е била в преговори с компанията, а Кубилай и не го спрягат за втори сезон. Нямам против него аз, наистина лични драми много, но е добър актьор и би се вписал в обстановката
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия