на подретба за избор между две магистратури . Сложих като вариант едно едната магистратура, вариант две е втората, а като трети вариант е да ги уча паралелно двете. Съвместими са, въпреки, че и двете не са леки. Изненадах се, че третия вариант е най-добър , защото реално е най-сложен . Как ги тълкувате вие? Какво пропускам ? На първа позиция е състоянието в момента. Първите позициции са плюсове, вторите минуси, третите развитие, четвъртите съвет за различните варианти.
на подретба за избор между две магистратури . Сложих като вариант едно едната магистратура, вариант две е втората, а като трети вариант е да ги уча паралелно двете. Съвместими са, въпреки, че и двете не са леки. Изненадах се, че третия вариант е най-добър , защото реално е най-сложен . Как ги тълкувате вие? Какво пропускам ? На първа позиция е състоянието в момента. Първите позициции са плюсове, вторите минуси, третите развитие, четвъртите съвет за различните варианти.

на подретба за избор между две магистратури . Сложих като вариант едно едната магистратура, вариант две е втората, а като трети вариант е да ги уча паралелно двете. Съвместими са, въпреки, че и двете не са леки. Изненадах се, че третия вариант е най-добър , защото реално е най-сложен . Как ги тълкувате вие? Какво пропускам ? На първа позиция е състоянието в момента. Първите позициции са плюсове, вторите минуси, третите развитие, четвъртите съвет за различните варианти.Препоръчани теми