КАРТИ ТАРО - ТЕМА 34

  • 19 338
  • 416
# 405
Не се занимавам вече с карти, но според мен е сексуално привлечен от нея.
Виж целия пост
# 406
Здравейте, дали някой може да ми помогне - има въпрос, който ми притеснява - ако някой може да изтегли карти за въпроса и да ги разчете ще съм много благодарна ако ми пише на лични.
Виж целия пост
# 407
Ако трябва да бъда съвсем директна, за мен тези карти повече говорят за демонстрация и търсене на ефект, отколкото за искрена романтична проява към въпросната жена. Особено двойният паж ми подсказва известна незрялост в поведението и желание да се види какво въздействие ще предизвика. Въпросът е дали реакцията, която е искал да получи, е била насочена към нея, към компанията като цяло или конкретно към теб….

quote author=Yan25 link=topic=1763040.msg51258294#msg51258294 date=1781764403]
Здравейте.  Моля помогнете ми как да тълкувам следният разклад. Вчера мъжа, който харесвам целуна и демонстрираше интимност с друга жена докато бяхме в обща компания.  Попитах защо го е направил?
9 жезли
Паж пентакли
Паж жезли
Имам си свой прочит, но не искам да накланям везните така че ще изчакам някой да се включи
 Благодаря!
[/quote]
Виж целия пост
# 408
Много ти благодаря! И аз имах същото виждане за тази подредба, абсолютна провокация и търсене на реакция от моя страна.  А дали е възможно картите да отразяват моите лични виждания, защото още тогава си помислих, че това е просто демонстрация и търсене на реакция...
Виж целия пост
# 409
Здравейте на всички, ще помоля за помощ на подретба за избор между две магистратури . Сложих като вариант едно едната магистратура, вариант две е втората, а като трети вариант е да ги уча паралелно двете. Съвместими са, въпреки, че и двете не са леки. Изненадах се, че третия вариант е най-добър , защото реално е най-сложен . Как ги тълкувате вие? Какво пропускам ? На първа позиция е състоянието в момента. Първите позициции са плюсове, вторите минуси, третите развитие, четвъртите съвет за различните варианти.
Виж целия пост
# 410
[quote author=niditop3 link=topic=1763040.msg51270760#msg51270760 date=1782107528]
Здравейте на всички, ще помоля за помощ на подретба за избор между две магистратури . Сложих като вариант едно едната магистратура, вариант две е втората, а като трети вариант е да ги уча паралелно двете. Съвместими са, въпреки, че и двете не са леки. Изненадах се, че третия вариант е най-добър , защото реално е най-сложен . Как ги тълкувате вие? Какво пропускам ? На първа позиция е състоянието в момента. Първите позициции са плюсове, вторите минуси, третите развитие, четвъртите съвет за различните варианти.
[/quote]
Защо мислите, че трети вариант е ресурсен?
Аз не виждам нищо положително в него, освен, че ще Ви изцеди както физически, така и ментално.
Първият няма да го коментирам, там квинт е Кула.
Моето мнение е, че вариант две би бил най-удачен. Там имате два главни аркана на последна позиция, които говорят за трансформация и материализирани възможности по Дявол, а скритата енергия е на Колелото, което от своя страна дава шанс за развитие и прогрес в перспектива. По Колелото имаме и закона на Вселената, това което ни е отредено по линия на съдба.
Виж целия пост
# 411
Много благодаря. Заради сила като плюс ми се стори, че имам ресурс да се справя. Втората позиция е ясно , че ще ме изцеди. Двойка чаши го изтълкувах, че биха могли  да се съвместят, въпреки трудностите.
А за втория вариант главните аркани са обърнати, мислех, че не са ресурсни.
Виж целия пост
# 412
Много благодаря. Заради сила като плюс ми се стори, че имам ресурс да се справя. Втората позиция е ясно , че ще ме изцеди. Двойка чаши го изтълкувах, че биха могли  да се съвместят, въпреки трудностите.
А за втория вариант главните аркани са обърнати, мислех, че не са ресурсни.


Аз ги виждам прави на снимката, Смъртта и Дяволът 🙂
Виж целия пост
# 413
Обърнати са. Не знам защо на криво излиза.
Пп. Боже…, много съм зле. Прави са си. 😊
В крайна сметка направих и КК за втората магистратура и общо взето пак излиза позитивна  подретба. 

Като изключа някои позиции, квинта е свят
Виж целия пост
# 414
Обърнати са. Не знам защо на криво излиза.
Пп. Боже…, много съм зле. Прави са си. 😊
В крайна сметка направих и КК за втората магистратура и общо взето пак излиза позитивна  подретба. 

Като изключа някои позиции, квинта е свят

Единствените карти които ме притесняват са 5Ж на позиция външни влияния и Рицар жезли на последна позиция. Може би твърде много се влияеш от чуждото мнение ( семейство, партньор, роднини ) и е възможно в последния момент да смениш посоката и да избереш вариант три 🙂
Виж целия пост
# 415
При мен ситуацията е малко сложна и за това според мен излиза 5 жезли. Имам дете, което изисква повече грижа и за това според мен е 5 жезли там . Обстоятелствата налагат донякъде да се съобразя със ситуацията. Влизам с обърнат отшелник , вероятно правя грешки, които не виждам, но пък квинта е свят.
Виж целия пост
# 416
[quote author=niditop3 link=topic=1763040.msg51270760#msg51270760 date=1782107528]
Здравейте на всички, ще помоля за помощ на подретба за избор между две магистратури . Сложих като вариант едно едната магистратура, вариант две е втората, а като трети вариант е да ги уча паралелно двете. Съвместими са, въпреки, че и двете не са леки. Изненадах се, че третия вариант е най-добър , защото реално е най-сложен . Как ги тълкувате вие? Какво пропускам ? На първа позиция е състоянието в момента. Първите позициции са плюсове, вторите минуси, третите развитие, четвъртите съвет за различните варианти.
Защо мислите, че трети вариант е ресурсен?
Аз не виждам нищо положително в него, освен, че ще Ви изцеди както физически, така и ментално.
Първият няма да го коментирам, там квинт е Кула.
Моето мнение е, че вариант две би бил най-удачен. Там имате два главни аркана на последна позиция, които говорят за трансформация и материализирани възможности по Дявол, а скритата енергия е на Колелото, което от своя страна дава шанс за развитие и прогрес в перспектива. По Колелото имаме и закона на Вселената, това което ни е отредено по линия на съдба.
[/quote]
    Аз също мисля,че трети вариант е най-удачен,трудно ще ви бъде,но ще се справите! Успех.
    Виж целия пост

    Започнете да пишете...

    Страница 1 от 1

    Общи условия