Бари (Пулия) и Матера (Базиликата) – Красивата Южна Италия - 9

  • 40 150
  • 777
# 450
ако купя билети за влак/автобус през Омио,но не се кача в определения час, горят ли или може да ги използваме за друг час?
Виж целия пост
# 451
До гарата има удобен шатъл автобус- веднага след излизане от летището в ляво.Билет 5 евро- купува се от шофьора и пътува  20-ина минути
Виж целия пост
# 452
Билети за автобуса можете да купите и от шофьора за 1. 50 май беше. Иначе се качвате с ескалатора на втория етаж насреща има една червена книжарница от нея се купуват билети.


Да, от шофьора е 1.50 евро, а от павилион е 1 евро
Виж целия пост
# 453
Ние се качихме на два автобуса от градския им транспорт случайно, колкото да се придвижим по-бързо и си маркирахме картите на у-вото. Също стана. (Както в София в автобусите)
Виж целия пост
# 454
Толкова за 6те евро Joy

Виж целия пост
# 455
Това с коя автобусна компания е?
Виж целия пост
# 456
Miccolis или нещо подобно. Гледам,че на тази фирма продават в кафе Деа билети.
Ама отговора доста ме разсмя, хахха.
Виж целия пост
# 457
Мда. 10,50 евро е тарифата на сайта.
Виж целия пост
# 458
Oт машините беше 5 или 6 евро, от същото място тръгват
Виж целия пост
# 459
Да, заместващи те автобуси на Ferrovie Appulo Lucane са по 5.90 е
Виж целия пост
# 460
От къде се купуват билетите в Матера до Бари? Прочетох назад, че гарата е в ремонт. Ще пътуваме в ден неделя.

Има ли директен автобус от Матера до летището в Бари?
Виж целия пост
# 461
От самата гара се купуват, гишето и тоалетните работят. Директните автобуси за града са в 15:09 и 15:54. Хващат се от там, където те оставят като идваш от Бари. За летището не знам.
Виж целия пост
# 462
Cotrap, Sita Sud, Flixbus имат директни автобуси Матера - Бари летище.
Виж целия пост
# 463
Много благодаря!
Виж целия пост
# 464
Хващат се от там, където те оставят като идваш от Бари.
как се придвижихте до сасите? не са ли далеч от мястото, където оставят автобусите?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия