Спамо- чат темичка (26. 3- 1. 4)

  • 25 619
  • 1 810
# 225
Затварям темата, лека нощ.  topicclosed
Че утре няма изчитане Naughty
Виж целия пост
# 226
Какво стана със снимките на Борко? Има ли такива, а? А?

И аз тва питам ама отговор немаааааа....Изчаках си чакането вече.
Боркооооооо- айде бееееее clock dontknow
Виж целия пост
# 227
Ох, дзверо заспа след 10 и половина ShockedТе таково чудо не се беше случвало.Аз го сложа в леглото...след 2 минути ми цъФне в хола.Аз пак го сложа, той пак идва.След 4-тия път му теглих една, и на баща му също.Не чувам нещо вече.Явно е заспал ooooh!
Виж целия пост
# 228
Какво стана със снимките на Борко? Има ли такива, а? А?
Тц.

Да ви кажа ли или да не ви кажа newsm78

Кажи, кажи
Виж целия пост
# 229
Какво стана със снимките на Борко? Има ли такива, а? А?
Тц.

Да ви кажа ли или да не ви кажа newsm78
Кво, нямало е лента ли hahaha
Виж целия пост
# 230
Какво стана със снимките на Борко? Има ли такива, а? А?
Тц.

Да ви кажа ли или да не ви кажа newsm78

Мисли му, ако не кажеш! Crossing Arms Twisted Evil
Виж целия пост
# 231
На мен Борето ми каза, че още не ги е качил Close
Виж целия пост
# 232
Ааа, има си извинение човека.
Виж целия пост
# 233
Е това е...Започна ВИП-а,всичко живо се изнесе на там,темата забави ход Wink

Стрельо,само Левски,както каза Катето Евро Peace
Виж целия пост
# 234
Ааа, има си извинение човека.

Е в такъв случай спирам да мрънкам Rolling Eyes Blush
Виж целия пост
# 235
Отивам да си лягам мацки  newsm46
сладки ви сънища на всички и до утре
Виж целия пост
# 236
Хора , в статистиката сме с темата от миналата седмица за СРЕЩАТА-ГОРЕЩА   Mr. Green

http://www.bg-mamma.com/index.php?action=stats

Спамът е сила!!! Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 237
Хахаха, аз ги гледам на живо по телевизоРО.Май ще ни идвате на гости Mr. Green
Виж целия пост
# 238
Хахаха, аз ги гледам на живо по телевизоРО.Май ще ни идвате на гости Mr. Green

 Shocked Идвам  Mr. Green
Виж целия пост
# 239
Хора , в статистиката сме с темата от миналата седмица за СРЕЩАТА-ГОРЕЩА   Mr. Green

http://www.bg-mamma.com/index.php?action=stats

Спамът е сила!!! Mr. Green Mr. Green

Е Брадъра ше ни измести Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия