Спамо- чат темичка (26. 3- 1. 4)

  • 25 623
  • 1 810
# 240
Хахаха, аз ги гледам на живо по телевизоРО.Май ще ни идвате на гости Mr. Green

 Shocked Идвам  Mr. Green
Идвай, ама нали знаеш, че нямам печка Whistling
Виж целия пост
# 241
Е това е...Започна ВИП-а,всичко живо се изнесе на там,темата забави ход Wink

Стрельо,само Левски,както каза Катето Евро Peace

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Leo, стига с тези статистики, че като видя тая долу, в дясно и лошо ми става  Whistling
Виж целия пост
# 242
Видехме  hahaha видехме  hahaha
Виж целия пост
# 243
Е това е...Започна ВИП-а,всичко живо се изнесе на там,темата забави ход Wink

Стрельо,само Левски,както каза Катето Евро Peace

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Leo, стига с тези статистики, че като видя тая долу, в дясно и лошо ми става  Whistling
hahaha
А сте се регистрирали след мен.
А да видим сега кой клатен и кой недоклатен Whistling
Виж целия пост
# 244
 smile3524
Айдеее нану нану  Heart Eyes
Виж целия пост
# 245
Офисът на кабелната ни е в нашия вход. А, познайте утре дали ще им стъжня деня! #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Статистиките няма ли да ги махнат най-после  Crazy Twisted Evil
Виж целия пост
# 246


Баси, никой не ще да ми дойде на гости Cry

Дали е заради печката Thinking
Виж целия пост
# 247
Я виж пак(в съседство) Mr. Green
Виж целия пост
# 248


Баси, никой не ще да ми дойде на гости Cry

Дали е заради печката Thinking

Леле, жЕно, как не мога да си взема палтенцето  - първа пушка съм! Heart Eyes И печка ще донеса, ама...  Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 249
Моят мъж го няма още!!!  Close Тая бира дълга излезе  #Cussing out
Виж целия пост
# 250
Лека нощ newsm46  sleepuu
Виж целия пост
# 251


Баси, никой не ще да ми дойде на гости Cry

Дали е заради печката Thinking

Днес ти казах, че ще дойда , ама ти нищо не каза  Crossing Arms Ся не реви  Mr. Green
Виж целия пост
# 252
Моят мъж го няма още!!!  Close Тая бира дълга излезе  #Cussing out

Отмъщава ти за събота  Mr. Green

Лека нощ на лягащите  Heart Eyes
Виж целия пост
# 253
Лягам си нещастна. Утре искам някой да разказва с пълни подробности! Praynig Ще черпя! Twisted Evil

Лека, момичета! Heart Eyes
Виж целия пост
# 254
Лека и от мен  Hug Heart Eyes Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия