Спамо- чат темичка (26. 3- 1. 4)

  • 25 648
  • 1 810
# 300
заради вас ще си остана вечно с 1938 публикации, никога няма па получа трета звезда  Crossing Arms
хех...що заради нас? Mr. Green
Вземи се развилней в Красива мама, па в "хранене с адаптирано"-и ня'аш проблема. Whistling

Или в майки - бъдещи и настоящи Mr. Green
Виж целия пост
# 301
Аз за пореден път моля борко да ме изтрие....не мо'а се гледам, пфу! Sick
Виж целия пост
# 302
...Боркоооо-моля те, изтрий ми снимките с обувките в ръка.Моля, моляяяяяя Praynig Praynig
Няма ги вече.

За други идеи относно снимките,пишете на ЛС,че не влизам тук и може да не видя молбата.

Боре, що не им врътна по един фотошоп, бе, кака?  Crossing Arms
Поради няколко причини.:
1. Не го владея този занаят все още. Embarassed
2. Едва успях да намеря време да ги кача,ти за обработка ми говориш. Който иска,да си ги дръпне,обработи и качи отново.Или да ми ги прати,аз ще ги кача.ОК? Peace Ако трябваше да ги пипам,Цомба нямаше да доживее. Joy
3. Обработвайте оригиналите.Снимките са копия все пак. Wink
Виж целия пост
# 303
Аз за пореден път моля борко да ме изтрие....не мо'а се гледам, пфу! Sick

А ти ако мислиш, че аз мога да се гледам Mr. Green

Баси дзверо съм Sick

Хахаха, Цомба не е готина, само половинката й Wink

Аре, стига си се подценявала, ма жена, ядосвам се вече  Close  Много си пищна и има всичко в теб, чертите на лицето ти са много специфични и веднага привличат поглед, а това не е малко. По скоро си интересна, това е по-хубаво, отколкото да си безлична. Един добър майстор веднага ще има с кво да се захване Wink Зависи кой и с какви очи те гледа, няма грозни жени, а има мъже който не могат да ги оценят.
Ще се ядосам и ще ти пратя снимка на истински грозна жена, да видиш кво е, амаха  #Cussing out

Идосах се, бре....

P.S. Предпочитам с теб да седна на маса, да дръпнем по една ракийка с мезенце, отколкото с някоя задръстена, но много красива жена!

Каж га ша додеш, да та черпя. Wink
Виж целия пост
# 304
...Боркоооо-моля те, изтрий ми снимките с обувките в ръка.Моля, моляяяяяя Praynig Praynig
Няма ги вече.

За други молби относно снимките,пишете на ЛС,че не влизам тук и може да не видя идеята.

Боре, що не им врътна по един фотошоп, бе, кака?  Crossing Arms
Поради няколко причини.:
1. Не го владея този занаят все още. Embarassed
2. Едва успях да намеря време да ги кача,ти за обработка ми говориш. Който иска,да си ги дръпне,обработи и качи отново.Или да ми ги прати,аз ще ги кача.ОК? Peace Ако трябваше да ги пипам,Цомба нямаше да доживее. Joy3. Обработвайте оригиналите.Снимките са копия все пак. Wink

 #Crazy
Мразя те
Виж целия пост
# 305
Адаше, благодаря ти!!!!  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 306
Ей това се казва:
"Направи добро изяж дърво."
Виж целия пост
# 307
Имам три питанки:
1. Коя е къдравата руса дама със късата черна рокля?
2. Коя е дамата с дългата руса коса, облечена изцяло в розово(панталон и блузка)
3. Кой е този симпатичен младеж със лилава блузка със къс ръкав

А, и още една дама не мога да позная, със очила и раирана ризка?!

Много ще съм ви благодарна, ако ми отговорите!

Черпя с мартини, щото е рано още, по късно с нещо по-силно!

Виж целия пост
# 308
Имам три питанки:
1. Коя е къдравата руса дама със късата черна рокля?
2. Коя е дамата с дългата руса коса, облечена изцяло в розово(панталон и блузка)
3. Кой е този симпатичен младеж със лилава блузка със къс ръкав

А, и още една дама не мога да позная, със очила и раирана ризка?!

Много ще съм ви благодарна, ако ми отговорите!

Черпя с мартини, щото е рано още, по късно с нещо по-силно!



1. Тути
2. Вини
3. deja pere
4. da_bo
Виж целия пост
# 309
Имам три питанки:
1. Коя е къдравата руса дама със късата черна рокля?
2. Коя е дамата с дългата руса коса, облечена изцяло в розово(панталон и блузка)
3. Кой е този симпатичен младеж със лилава блузка със къс ръкав

А, и още една дама не мога да позная, със очила и раирана ризка?!

Много ще съм ви благодарна, ако ми отговорите!

Черпя с мартини, щото е рано още, по късно с нещо по-силно!



1. Тути
2. Вини
3. deja pere
4. da_bo

Да_бо сега е Фантичка Mr. Green
Виж целия пост
# 310
Почерпка за вас:

Салата:


Ордьовър:


След малко ще има продължение!
Виж целия пост
# 311
Силве, откъде тези очи, бе душа? Направо онемях, с лещи ли си или те са си твои? Ако са твои-прекрасни са, внимавай някой да не потъне в тях Wink
То който трябваше да потъне, потъна отдавна... Mr. GreenСега се опитва да изплува, но не успява Twisted Evil
Виж целия пост
# 312
Имам три питанки:
1. Коя е къдравата руса дама със късата черна рокля?
2. Коя е дамата с дългата руса коса, облечена изцяло в розово(панталон и блузка)
3. Кой е този симпатичен младеж със лилава блузка със къс ръкав

А, и още една дама не мога да позная, със очила и раирана ризка?!


Много сте стиснати  Naughty гледате си снимки, коментирате дори, а ние дето не бяхме на купон ще си правим догатки по описание.
 ooooh!
Виж целия пост
# 313
И шампанско за ценители:

Виж целия пост
# 314
ХАПЯ - обясни ми, моля, какво значи това"Лук да си имаш" в подписа ти? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия