Спамо- чат темичка (26. 3- 1. 4)

  • 25 664
  • 1 810
# 315
И десерт:



И последно(за сега) малко винце, да не ви пресъхнат устата Grinning

Виж целия пост
# 316
Гигова, айде спри се, преядохме и препихме! Laughing
Виж целия пост
# 317
Аве землячкеееееееееее, убих та УА.
Аз де съм слон-то се видя, де-сега-ептен. Sick
Виж целия пост
# 318
Ей това се казва:
"Направи добро изяж дърво."

Цитат
Ако трябваше да ги пипам,Цомба нямаше да доживее

А това какво значи Close
Според мен - Цомба е много зле, ще трябва до края на живота й да я обработвам Close

Виж целия пост
# 319
ХАПЯ - обясни ми, моля, какво значи това"Лук да си имаш" в подписа ти? newsm78
В нашия край това си е израз от типа "Пу-пу, да не ти е уруки!" или "Пу-пу, да те насерат кокошките!" Laughing  но второто не мога да си го сложа в подписа и затова...
Виж целия пост
# 320
Гигова, нямаш жал. Цялата клавиатура се олепи в лиги  Blush
Виж целия пост
# 321
А това какво значи Close
Според мен - Цомба е много зле, ще трябва до края на живота й да я обработвам Close
Не.
Това значи,че ще се забавя още повече със публикуването,а ти вчера ми каза:
Дано доживея да ги публикуваш.

Моля за извинение,ако е прозвучало така,както ти си го разбрала.  bouquet
Виж целия пост
# 322
Ей това се казва:
"Направи добро изяж дърво."

Цитат
Ако трябваше да ги пипам,Цомба нямаше да доживее

А това какво значи Close
Според мен - Цомба е много зле, ще трябва до края на живота й да я обработвам Close

Я се стегни, изглеждаш много добре освен на аватара си  Laughing но и на снимките.
Виж целия пост
# 323
А това какво значи Close
Според мен - Цомба е много зле, ще трябва до края на живота й да я обработвам Close
Не.
Това значи,че ще се забавя още повече със публикуването,а ти вчера ми каза:
Дано доживея да ги публикуваш.

Моля за извинение,ако е прозвучало така,както ти си го разбрала.  bouquet

О Боре, скъпи мой, приеми хилядите ми извинения Hug Heart Eyes  bouquet

Ей това се казва:
"Направи добро изяж дърво."

Цитат
Ако трябваше да ги пипам,Цомба нямаше да доживее

А това какво значи Close
Според мен - Цомба е много зле, ще трябва до края на живота й да я обработвам Close

Я се стегни, изглеждаш много добре освен на аватара си  Laughing но и на снимките.
Туй на автара не са мойте цици Crazy
Виж целия пост
# 324
Оле, момичета, е сега писаха в моята темичка за Джорджито, че билетите ги пускали на 30.03.
Ами сега??Аз като требе да пътувам? Rolling Eyes
Моля ви, надавайте по някое ухо тези, които сте си у дома, къде и кога и как точно ще се продават. И ще има ли онлайн резервации. ooooh!
Ако изтърва-направо ще се гръмна. #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 325
Дубрутру!
Нещо нещо днес половината спамъри станали накриво.
Виждам качили сте снимки  #Shocked
И докато довтасам, снимката с обувките изтрита.
Е, може ли такова нещо?
Цомба много обича да се оплаква "грозна съъъъъм" И после да я затрупват с комплименти: "не си, не си"; "ооо, много си си убава"; "па си и умна"; .... Mr. Green Mr. Green
И аз почвам
Хорааа, малки ми са цицитееее  newsm45
Виж целия пост
# 326
Дубрутру!
Нещо нещо днес половината спамъри станали накриво.
Виждам качили сте снимки  #Shocked
И докато довтасам, снимката с обувките изтрита.
Е, може ли такова нещо?

Може, щото там съм същи слон-то не че иначе съм по-малък такъв, де
 ooooh! ooooh! Embarassed
Виж целия пост
# 327
Туй на автара не са мойте цици Crazy


ОООООООО неееееееееееееее , наистина ли  Shocked Не вярвам   Stop
 Laughing
Виж целия пост
# 328

Хорааа, малки ми са цицитееее  newsm45

Нидей рива, просто ги търкай редовно с тоалетна хартия  Peace Наистина действа, като си гледам задника  Joy
Виж целия пост
# 329
Faithless, сега да ме ориентираш ти кой си. Тъкмо се метнах да те разпознавам и белега изтрит.
Хапя  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Ще пробвам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия