МЕРТ РАМАЗАН ДЕМИР - Преди, сега и в бъдеще.Приятели и колеги. /Тема 8/ "Metruk Adam".

  • 42 410
  • 742
# 180
Еми има добри хора и много приятели.

Предния път не успяха ,но сега да.. Heart така получих и други неща.
Майонезата е супер с чесън против уроки хем.

Относно тениса да вземат да направят сериал на такава тематика или филм и да вземат Мерт да го видим като тенесист нямам против.


Диди, благородно ти завиждам, че знаеш турски език и имаш приятели и контакти сред турските среди.
И да очакваме ли превод на интервюто с Мерт след страхотните гифки, които си направила? Hands Pray
Виж целия пост
# 181





Като стигна до тях Еми може и след седмици да е и да го има налично преведено от рускини и тн
 стоят си така без майонезата
Просто тези дни е така. За сега се радвайте само на гифки.

И се извинявам за което със тази стара корица



Ерсин и Берил са на почивка в Испания ,но това ще оставя на Роси да сподели защото много и се радвам като влезне с такава радост и емоция го прави ,че не е истина.

Афра и Енгин днес са имали сет заедно по случай филмчето към Go Türkiye

https://x.com/yalicapkinieng/status/1920876016869712053

Виж целия пост
# 182
Добро съботно утро ☕

Виж целия пост
# 183
Добро и от мен и хубав уикенд! 🌞
Виж целия пост
# 184


Привет!

И Афра от сета на въпросния проект споменат по рано



Хубав ден!

Виж целия пост
# 185
Здравейте, момичета!


Мерт активно почива - дали ще гледа тенис, или сам ще играе, няма значение.
По-важното е да си отдъхне от напрежението стоварило се върху него докато вървеше сериалът.
Цитат
📱 | #MertRamazanDemir сподели нова история в профила си в Instagram. 🎾  
 

Виж целия пост
# 186
Емко , Heart




Виж целия пост
# 187


Виж целия пост
# 188
Здравейте! Благодаря ви за нещата, които сте пуснали. Ерсин и Берил са на почивка в Барселона - Испания! Sparkling Heart Снощи Ерсин пусна едни невероятни снимки от там - снимал се е и пред Саграда Фамилия, ясно е че фотографът му е Берил. Страхотни снимки е направила на съпруга си. Heart Eyes Ерсин изглежда страхотно. Kissing Heart Берил все още не е пуснала своя публикация, но в снимките на Ерсин я има и нея. Sparkling Heart На първата, на която Берил и Ерсин са заедно са се снимали пред нещо и не се виждат ясно, но може и да е нарочно - понеже упорито се говори, че вероятно Берил наистина е бременна - може да не искат все още да се знае! Незнам дали сте забелязали на клипа зад кадър от финала на Рибарче/ Златно момче - там определено се вижда коремчето й. Heart Eyes Ако искате когато имам време може да го пусна тук. Hug Но все пак те все още нищо не са потвърдили и нищо не е сигурно. Аз се моля и се надявам да е вярно и скоро Берил и Ерсин да ни зарадват с новината, че ще имат бебе. Hands PrayHugHeart А тази тяхна снимка от Барселона е станала много готина и ефектна. Двамата са страхотни. Hands Clap



Тази снимка на Ерсин е доста интересна - оригинално хрумване - Ерсин показва снимката на Берил на телефона си - а тя го снима отдолу. Невероятни са  Revolving HeartsHeart EyesBlush





Ерсин пред Саграда Фамилия в Барселона, както и пред други забележителности в града! Дано двамата с Берил пуснат още снимки и клипове от ваканцията им в Испания Hands PrayHeartTwo Hearts











Ето малко детайли от тях - часовника и гривната на Ерсин и обезците на Берил! Blush



И още една забележителност от Барселона пусната от Ерсин - голяма красота е. Направо ми се прииска и аз да съм там Hug



Ерсин и Берил са на почивка в Испания ,но това ще оставя на Роси да сподели защото много и се радвам като влезне с такава радост и емоция го прави ,че не е истина.

Благодаря ти от сърце за хубавоте думи Диди! Те означават много за мен! Heart Когато прочетох какво си написала ми стана много мило. Радвам се, че мислиш така Hug Искрено се надявам, че не ви отегчавам и не ви дразня с включванията си и с постовете си за Берил и Ерсин! Ако е така - просто ми кажете - няма да се обидя! Wink Благодаря ви за топлото и добро отношение. Вие сте страхотни. Желая ви хубав уикенд Hands PrayFlowers HibiscusPurple Heart
Виж целия пост
# 189
Мирай също е с Мерти

https://x.com/Gull_41_/status/1921178250664898942

Арки Innocent

Виж целия пост
# 190

От любов към тенис 🎾 спорта
Виж целия пост
# 191
Моите фаворити са дошли и хич не казвате? Айъп!




"Това означава, че не просто разбираме героя, а вместо това започваме да мислим... Понякога технически знаеш какво да почувстваш в сцената, но не знаеш. Осъществяването на интуитивна връзка с този момент се превръща в точка на пречупване. Винаги търся тази връзка. "

Роси, Ерсо е един от хората с които Мерт имаше най-много сцени дори няма нужда да ме питаш дали може да споделяме за Берил и Ерсин и дали това ме дразни.Има ли нещо ново си пускай.
Виж целия пост
# 192
Цитат
Най-хубавото на Мерт е, че той винаги е един и същ човек.
Той винаги споделя неща за природата и обича да открива нови места.
Старите му истории показват, че той е все още същият човек
Обичам го ❤️
#MertRamazanDemir


Виж целия пост
# 193
Хвърлям котва да докарам Джеси долу.... Heart





Джихан като споменавам.... Heart
Писали от едно място идва скоро Метрука хади бакалъм ,но след това съобщиха и за филма на Алп и Синем.
Чакам 3 проекта освен Метрука трудна работа. ;д


Виж целия пост
# 194
Тука съм веднага! 😁☺️
Да идва тоя Метрук вече. Много е досадно с тия интернет проекти. Толкова ги чакаш, че забравяш за тях...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия