МЕРТ РАМАЗАН ДЕМИР - Преди, сега и в бъдеще.Приятели и колеги. /Тема 8/ "Metruk Adam".

  • 42 410
  • 742
# 195
Ах тиии надуши змея веднага...



Тука съм веднага! 😁☺️
Да идва тоя Метрук вече. Много е досадно с тия интернет проекти. Толкова ги чакаш, че забравяш за тях...
Виж целия пост
# 196
Привет неделно Simple Smile



Виж целия пост
# 197


Привет!

Виж целия пост
# 198
Диди, късметлийка си ти!
Цитат
🎠 | РАЗПРОДАДЕНО, КРАЛ! ❤️‍🔥
#MertRamazanDemir издига всяка корица на списание, на която се появява, на съвсем ново ниво! В допълнение към успеха си в необичайно бързото изчерпване на запасите в Турция, той продължава да привлича интерес и от фенове в чужбина. 🚀   


Виж целия пост
# 199
А така да печатат повече...


Виж целия пост
# 200
📸|| старо/ново

Виж целия пост
# 201
От Зафер Демир братът на Рами.

Можем да кажем че Мерт се върна мисля.Честито на малкия на Зафер на патерици нарочно счетох да не коментирам нито рожденият ден нито каквото и да е било ,но щом Зафер пусна снимка с Мерт ще го споменая.




Емко , снимката е зад кадър на рожденият ден режисьорката на сериала Бурджу Алптекин.
Виж целия пост
# 202
Здравейте, момичета!


Мерт замина и вие, момичета, изчезнахте.
Идвам да ви сръчкам малко. Пуснете нещо за разтуха и удоволствие.
Цитат
Мерт Рамазан Демир се превърна в международна звезда. Каналът, който излъчва сериала, в който той участва, „Сейран и Ферит“, в Чили, латиноамериканска страна, сподели посещението му на Мастърса в Рим и страстта му към тениса. Гордеем се с успеха на нашето момче и се надяваме, че кариерата му ще продължи да се развива 💫
#MertRamazanDemir 





Хубава понеделнишка вечер и още по-хубава седмица желая на всички!
Виж целия пост
# 203


Има страхотни новини чакам включване от Бирсен Ханъм до макс 20 дни.👌🏻



Енгин и Афра са се последвали в ИГ.

Виж целия пост
# 204

💚🍀🙃
Благодарности от DIMES за 2-годишното успешно партньорство.. Дидко, другият път в пакета освен майонеза и Димесчета Wink ✌️
Виж целия пост
# 205

💚🍀🙃
Благодарности от DIMES за 2-годишното успешно партньорство.. Дидко, другият път в пакета освен майонеза и Димесчета Wink ✌️

Мале верно ,че бях ти обещала...

Компенсация веднага.

Виж целия пост
# 206
Привет.
Добре заварили. И за ще повторя яката снимка от днес.
Виж целия пост
# 207
Нина Heart добре дошла.



Това за Емито ,че обича сладичко аз само го гледам през витрината и ръфам ябълката.

Виж целия пост
# 208
Това за Емито, че обича сладичко аз само го гледам през витрината и ръфам ябълката.

Слагам и баклавичките, за да има за всички.

Виж целия пост
# 209
И един Димес към баклавата не че от шекер ще му разберем вкуса...

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия