МЕРТ РАМАЗАН ДЕМИР - Преди, сега и в бъдеще.Приятели и колеги. /Тема 8/ "Metruk Adam".

  • 42 408
  • 742
# 225
Нормалните хора които ядат кебапа в ляхмаджун част 1





Този профил в инстаграм е качил снимките с хубаво качество

Виж целия пост
# 226


Виж целия пост
# 227
Мерт от афтър партито  на Бърбъри в Лондон



Хубав ден!
Виж целия пост
# 228
Здравейте, момичета!


Мрачно време, лежерно настроение... скука из сайтовете.
Попаднах на това:
Цитат
🎬 Споделен от младата актриса Ада Ерма, дългоочакваният филм „Metruk Adam“ с участието на Мерт Рамазан Демир вече се появява в боксофиса за бъдещи премиери през 2025 г. в дигиталната платформа Netflix 🧿⏳
#MertRamazanDemir 

Виж целия пост
# 229
Добро утро!

Опити да накараш вегетарианка да прояде месо - част 2






+





Новости от екипа

Афра




Берил и Юзнюр



Има ли съмнения?



Най-популярният мъжки актьор през последните години Мерт Рамазан Демир има повече от 10 оферти за нови сезонни сериали.

Успешният актьор е едно от имената, получили най-много оферти за сезон 2025-2026...
Виж целия пост
# 230
Дидонче, разреждам ти за още Джиханчета, ако имаш 🙃
Хубав ден да имате! ✌️❤️🖤
Виж целия пост
# 231
Джеско има ти като ги надушиш и идваш като лешояд на плячка.

Лекцийте на Шахсу - Ребека.







Хубав ден!
Виж целия пост
# 232
Джанъм с тия турски вкуснотийки няма как да не проядеш месо дори и да си на диета ... Още повече, че и Мерто си хапва .. и да не отваряме дума за турските сладкиши и изкушения:yum:
Виж целия пост
# 233
Шахсу не успя.Но обикна Джихан тя го наричаше приятел и пак го прегърна въпреки че беше минал в черния бряг.😔

Искам да ви покажа мини Мерт.
Тениса да живее🫠 прекрасен подарък получих от шефа на колежката е бейзболист.🤭




От малка Ада



Липсва и скъпият бате Мерт.💘

Афра има фотосесия налична.

https://x.com/huyde12/status/1923763966741803423?s=46

Виж целия пост
# 234
Диди, ще разглеждаме поведението ти - много подаръци взе да получаваш.
Как така се получава?! Давай отчет!
Цитат
📍Започваме с тази отлична новина, филмът „Метрук Адам“ ще излезе през септември или октомври тази година, както е потвърдено от коментара под втората снимка.
Пожелаваме ви много успех 🧿💫


Виж целия пост
# 235
Ех аз съм старша 😼

Бирсен казва че Мерт почива и негово право.

Виж целия пост
# 236
Чаровна усмивка за настроение и прекрасен уикенд.
А на работещите - лека работа!

Виж целия пост
# 237
Добро утро и успешна и здрава нова седмица . Flowers Four Leaf Clover



Виж целия пост
# 238
Продължавам с еп.3





Виж целия пост
# 239
Успешна нова седмица и от мен!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия