МЕРТ РАМАЗАН ДЕМИР - Преди, сега и в бъдеще.Приятели и колеги. /Тема 8/ "Metruk Adam".

  • 42 410
  • 742
# 210
Привет на всички и благодаря за споделеното Flowers Hibiscus 

Виж целия пост
# 211




Привет и хубав ден!💚
Виж целия пост
# 212
Дидкооо:sunflower: , ах ти пак загатваш нещо... Какви новини очакваш от Бирсен открехни малко завесата.
Виж целия пост
# 213
Скрит текст:
Бирсен за какво е нека тя да открехне лайкна ме и за двамата любимци като питах ама нейсе нищо не казва повече , но 99 процента е сигурно защото този човек ни каза за Метрук Адам още преди да бъде ясно тогава вървеше и този .... ,но го отмениха повече няма да кажа ,че обиждам кайнака.

Който е на ти с АЕ да види какво пише тук моля...





Виж целия пост
# 214
Диди, нямам време да превеждам, затова използвах Google Преводач.
Мисля, че се схваща основното, само имената на продукциите не са преведени правилно, но вие знаете за какво иде реч.



Виж целия пост
# 215
Еми Heart

Я да пусна малко Джиханчета - Шахмаран еп.2





Виж целия пост
# 216
Здравейте, момичета!


Цитат
„Две страхотни кампании, които предизвикаха сензация с DİMES, две години, изпълнени с награди 🏆 Беше повече, отколкото изглеждаше! Благодаря за пътуването 👊🏻 .“ 



Диди,
Я да пусна малко Джиханчета - Шахмаран еп.2

Виж целия пост
# 217


Беше много интензивен и динамичен сезон както за мен, така и за героя Ферит. Понякога се изморявахме взаимно, но и се забавлявахме много. Свикнах много.

Мисля, че ще разбера по-добре какво означава Ферит за мен, след като сериалът приключи.

Емко😍

Виж целия пост
# 218
Да си се отчета при вас след дълъг ден с Мерти шампион за пореден път 😎✌️🥇

Виж целия пост
# 219
Бетона си е бетон.

Още Джиханчета. Wink
Тези дни ще ви досаждам така само.









Лека нощ!

Виж целия пост
# 220
Аз нямам нищо против.. Innocent 🙃
Знаеш, че ми е любимец.
Виж целия пост
# 221
Опита на Джихан да покани Шахсу която
 е вегетарианка да ядат кебап заедно. - еп.3





Виж целия пост
# 222
Благодаря, Дид! Kiss
Хубав ден да имате! HugNature Sun With Face
Виж целия пост
# 223
Все бързам и нямам време да ровя за новости.



Афра снима в Бодрум с бижутата на Картие може би ще е за корица.

Освен това предния ден



- Актрисата Афра Сарачоулу наскоро беше забелязана в квартал Бебек. Тя беше придружена от няколко охранители и каза: "Имаше рекламни снимки. Сега ще снимам друга сцена. Що се отнася до летните планове, тя добави: "Възможно ли е без ваканция? Разбира се, че ще има."

Хубав ден! Heart



Ти ми вярваш!




Виж целия пост
# 224
Привееет Simple Smile

Ако не сте пили още кафенце ви черпя


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия