За любителите на салати - тема 7

  • 42 145
  • 344
# 195
Няма да снимам, пратих мъжа ми за котидж и бейби моцарела. Купил ми рикота. Не става за снимка.
Виж целия пост
# 196
Няма да снимам, пратих мъжа ми за котидж и бейби моцарела. Купил ми рикота. Не става за снимка.
дано не става дума за мъжа Simple Smile
Виж целия пост
# 197
Защо някой не пусне някаква изпитана рецепта за песто с левурда, че сме открили една полянка и берем редовно, предимно за салата. Но ми се иска и песто да направя.
Песто от левурда
Виж целия пост
# 198
Карз, кой дресинг от Била купуваш? Дали имаш снимка?
Виж целия пост
# 199
Защо някой не пусне някаква изпитана рецепта за песто с левурда, че сме открили една полянка и берем редовно, предимно за салата. Но ми се иска и песто да направя.
Песто от левурда

Мики, много благодаря! А мога ли да го направя с кедрови ядки? Наскоро бяха пуснали на промоция и купих точно с идеята за песто.
Съжалявам за офтопика!
Виж целия пост
# 200
Скрит текст:
Защо някой не пусне някаква изпитана рецепта за песто с левурда, че сме открили една полянка и берем редовно, предимно за салата. Но ми се иска и песто да направя.

https://eda.rambler.ru/recepty/sousy-marinady/pesto-iz-dikogo-ch … a-s-limonom-27608
Виж целия пост
# 201
Пипи, може. Ама сложи малко повече, че вкусът им е по-нежен и маслен, отколкото на орехите.

Зелена салата микс с печено козе сирене, чери домати, печени семена, зехтин и балсамова редукция.


Тиквички на скара с овче сирене, зехтин и балсамова редукция.


Зелена салата с радикио, резене, люспи грана падано, печени кедрови ядки, зехтин и редукция ябълков оцет
Виж целия пост
# 202
Карз, кой дресинг от Била купуваш? Дали имаш снимка?
Снимка намерих в нета. Иначе видях, че до утре е на промоция на 2.04 евро. Трябва на всяка цена да стигна до Била утре да си взема.
Няколко вида са, различни цветове на етикета. Много са хубави всичките.
Виж целия пост
# 203
Карз, тоя е със смокиня, много хубав. Виж ако има с малини, божествен е!
Виж целия пост
# 204
Няма,Пипи! Днес ходих и си взех, но само от грозде имаше. Иначе всички са много хубави.
Виж целия пост
# 205
От лидл съм вземала такава редукция с аромат на манго. Иначе можеш да си направи човек сам редукция. Преди година ми бяха останали презрели смокини и т.к. никой не ги яде отидоха за оцет ( без захар, естественна ферментация). Стана прекрасен оцет с дъх на смокини
Виж целия пост
# 206
Салата от авокадо, розов домат, червен лук, къдрав магданоз, олио, лайм, сол и чер пипер:

Скрит текст:

Виж целия пост
# 207
Дзак....  Simple Smile
Моята вечеря днес:



И една от кутията за у-ще на щерката -патладжан с убийствен маслинов дресинг, който е трепач и за зелении. Simple Smile

Виж целия пост
# 208
Дзак....  Simple Smile
Моята вечеря днес:



И една от кутията за у-ще на щерката -патладжан с убийствен маслинов дресинг, който е трепач и за зелении. Simple Smile


Уникално! Вие сте направо за някое високо ниво на готварско предаване. Не мога да откъсна очи.
Виж целия пост
# 209
О, много мило, благодаря!  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия