За любителите на салати - тема 7

  • 42 555
  • 347
# 345

Домат с бурата и песто


Риба тон, чери, моцарела, боб адзуки, зелена салата, маслини, зехтин и ябълков оцет


Нахут, домат, зелена чушка, сирене, маслини,магданоз, зелен лук, зехтин и ябълков оцет


Гриловани кайсии със синьо сирене и балсамова редукция.
Виж целия пост
# 346
Мики, изтекоха ми лигите бе, жена! Страхотни са всичките!
За тая вечер съм замислила рукола с круши и орехи.
Виж целия пост
# 347
Аз съм на пресни зелени салати. Няма какво да снимам. Не мога да ги докарам като горните. Но този сезон си е за салатки. Дори днес това ми беше обяда. Салатка, кисело мляко и пълнозърнест хляб. Носих си. Като гледах останалите в групата какви количества храна измотака се чудя как не заспаха направо в жегите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия