🍀 Градината на Демет Йоздемир - Тема № 10 за обсъждане 🍀

  • 31 781
  • 737
# 330
Ходещият цирк "Демет" отново е с пълна програма Circus TentAnimal UnicornBalloonMovie Camera https://x.com/i/status/1920790080978915462



В първата част зад кадър цитира някаква молитва тип "Отче наш", но си я модифицира за бързо заснемане на сцените и накрая вкарва: "Ешреф Рюя" всяка сряда от 20:00 по KanalD Joy. Във втората част танцува на клаксоните на колите - за нея и това е повод за веселба Animal See No Evil и пак рекламира сериала Kissing Face

Снимките и видеата са споделени от забрадената жена от екипа, Тууче Йълдъз:





Виж целия пост
# 331
Ходещият цирк "Демет" отново е с пълна програма Circus TentAnimal UnicornBalloonMovie Camera https://x.com/i/status/1920790080978915462



В първата част зад кадър цитира някаква молитва тип "Отче наш", но си я модифицира за бързо заснемане на сцените и накрая вкарва: "Ешреф Рюя" всяка сряда от 20:00 по KanalD Joy. Във втората част танцува на клаксоните на колите - за нея и това е повод за веселба Animal See No Evil и пак рекламира сериала Kissing Face

Снимките и видеата са споделени от забрадената жена от екипа, Тууче Йълдъз:







Ех , че готино и весело танцува си и пее и рекламира "Ешреф Рюя".

Благодаря за гифчето и снимчиците зад кадър. Kissing Smiling Eyes
Виж целия пост
# 332
Продължаваме на музикална вълна Kissing Face

Зад кадър Movie Camera https://x.com/i/status/1920275655238820200
В студиото Microphone https://x.com/i/status/1920796761360073145



И дребосите са фенове на Демет:




С учителя Метин Hands Raised Hands






За 7 еп. така и не обявиха официално името на групата Laughing











И за финал - ЧРД на Берк Джанкат, един от любимите ми партньори на Демет Blue Heart Доста психо сцени имаха в SBSV Stuck Out Tongue Winking Eye
 
Виж целия пост
# 333
Около Демет винаги ври и кипи, вулкан от енергия е! Heart
И Енгин е на снимачната площадка - снима промоционален клип за GoTürkiye с Афра Сарачоглу.


В Италия чакат FaHir:
Виж целия пост
# 334
Чакам с нетърпение и сериала на Енгин с Аслъ, и рекламата му с Афра. Огромна чест е да представяш страната си по целия свят. Турците винаги правят страхотни кампании Hands Clap Заслужено признание за таланта и присъствието и на двамата Nature Dizzy



Поздравления и за още една Афра Headphones

Всички от екипа обичат Демет Sparkling Hearthttps://x.com/DemetozdemirrrF/status/1920926801246756989

Друг път тя споделя най-много снимки и видеа, този път е направо скромна откъм съдържание, но колегите компенсират Kissing Heart
Виж целия пост
# 335
Така е турците умеят да си рекламират страната още повече със сериален туризъм и лица от екрана.




Зад кадър и в оригинал външната сцена от хотела






Ревност и  гордост🙂😄🖤🖤🖤❤️‍🔥❤️‍🔥🫦


ЕшСан😊💘💕🔥🔥🔥❤️‍🔥❤️‍🩹❤️‍🩹






Нисан Акьол 🖤🎤🎸🥁🥁
Виж целия пост
# 336
Този кадър много добре са го хванали Heart Eyes




По-късно ще имаме фрагман:



Начинът, по който прегръща и благодари на всички след края на снимките за деня... Heart Exl https://www.instagram.com/p/DJePlTRq_F0/




------------------------- Имаме фраг вече ----------------------



Нисан: - Мафиот е, психопат, луд е, но идва момент, в който прави нещо такова, че...
- Повярвай ми, че не знам какво да кажа. Нямаш си представа колко много значи за мен.
Ешреф: - Едно благодаря е достатъчно.
Нисан: - Според мен не е.
Ешреф: - Някои неща са отвъд късмета.
Нисан: - Ешреф Тек, вдъхновяващ мъж си!
Сердар: - Чийдем е замесена в това.
Нисан: - Искам официален документ, че работя за полицията.
Гюрдал: - Намерихме черния тефтер у Кадир. В ръцете на Нусрет е. Какво да правим?
Нисан: - Казваме, че веднъш се раждаш на Земята. Не искам да похабя живота си, влюбвайки се в грешния човек.  А и нали...
Ешреф: - Сърцето обича веднъж!
Виж целия пост
# 337
Този кадър много добре са го хванали Heart Eyes




По-късно ще имаме фрагман:



Начинът, по който прегръща и благодари на всички след края на снимките за деня... Heart Exl https://www.instagram.com/p/DJePlTRq_F0/




------------------------- Имаме фраг вече ----------------------



Нисан: - Мафиот е, психопат, луд е, но идва момент, в който прави нещо такова, че...
- Повярвай ми, че не знам какво да кажа. Нямаш си представа колко много значи за мен.
Ешреф: - Едно благодаря е достатъчно.
Нисан: - Според мен не е.
Ешреф: - Някои неща са отвъд късмета.
Нисан: - Ешреф Тек, вдъхновяващ мъж си!
Сердар: - Чийдем е замесена в това.
Нисан: - Искам официален документ, че работя за полицията.
Гюрдал: - Намерихме черния тефтер у Кадир. В ръцете на Нусрет е. Какво да правим?
Нисан: - Казваме, че веднъш се раждаш на Земята. Не искам да похабя живота си, влюбвайки се в грешния човек.  А и нали...
Ешреф: - Сърцето обича веднъж!
Благодаря за фрага. Гюрдал да не гушна букета?
Виж целия пост
# 338
Ехааа , ТОП е трейлъра благодаря за превода  и красота се лее и Ешреф е жив и здрав и Нисан го прегърна. 🥰
Дано оцелее Гюрдал няма само Ешко  да раняват... Не вярвам да умре ,тоя път сериозно са се екипирали отбора.   




Нисан ще записва песен в студио благодарение на Биг бос. Вече са сдобрени и забравихме бързо за служебните проф. отношения. 😃😅😊😊😊



Виж целия пост
# 339
Гости, съмнявам се Гюрдал и Фарук да пострадат сериозно. Този път със сигурност са с бронирани жилетки Wink










Този с количката с аспержите защо го паркира така набързо Joy https://x.com/i/status/1921253031389094200 Май не е статист, а за себе си ще си пазарува Animal See No Evil

Виж целия пост
# 340
По кого ли стреля Кадир, като е предател?

От Афра: "Demetim ❤ изпя "Aşiyan", чийто текст и композиция са мои, толкова красиво, че се гордея с теб. Ти ни разплака."

Виж целия пост
# 341
Фло, то във всеки епизод има поне по една сериозна престрелка. Няма значение кой по кого стреля - нашите куршум не ги лови, освен ако не се налага някоя самодива да ги лекува Kissing Face и максимум до 2 часа отново са на крак Sunglasses

Това ме подсеща да споделя една пародия, на която попаднах:





А това, което Демет хуква да гони не са аспержи, както предположих, ами било сирийски ревен, който нещо се белел и се ядял така зелен. Във видеото казва, че никога не го е пробвала Nerd Така, както я носи тази червената чантичка, спокойно може да си спастри няколко връзки за вкъщи Joy
Виж целия пост
# 342
Мисля,че  Демет  е уникална със своя заряд и енергия.  Пожелавам й никога да не променя тази своя черта.
Трябва да изгледам епизода на Ешреф руя с бг букви. Напоследък  нямам никакво време, но с интерес и леко закъснение успявам да следя уникалния проект , който ни поднасят.. 


Чакам с нетърпение Аслъ и Енгин, мина доста време , ще си е струвало чакането със сигурност.  Тя днес е рожденичка, да е жива и здрава.
 
Виж целия пост
# 343
Честит рожден ден на Аслъ! Не се сещам да съм я гледала някъде, ще ми е интересна с Енгин.

Преди FaHir Heart


Кате, много се смях на пародията. Laughing
Виж целия пост
# 344
Аааа, колко хубаво, страшно много ми харесва това, сякаш не е 4 ч. сутринта Animal Rabbit
Movie Camera https://x.com/i/status/1921488920656728555

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия