



) Нисан, Ешреф, Чийдем, това зомбито не знам кой точно трябва да е, сърдечните работи се задълбочават, лодката и колата нямам идея, записа в студиото, автобуса и къщите пак нямам идея, на следващия ден ще има някакво обаждане, изтичащо време и явно епизодът ще приключи с престрелката, за да се чудим Гюрдал и Фарук живи ли са... 



Енгин и Шуко веднага са реагирали










Енгин и Шуко веднага са реагирали 




Финалът е много силен 




Очаквам още култови сцени с негово участие 


Джувката много го отваря 
Междувременно Б.А. съобщава, че Ешреф Рюя ще направи финал на сезона с 13-ия си епизод, който ще се излъчи на 18 юни
Джувката много го отваря 
Междувременно Б.А. съобщава, че Ешреф Рюя ще направи финал на сезона с 13-ия си епизод, който ще се излъчи на 18 юни 
Няма да се чудим повече сезон 1 - Финал на 18 - ти юни на ЕП 13. Пише ли нещо за втори сезон ще има ли със сигурност или това ще е.
Нека първо обаче се насладим на оставащите ни 6 еп.
Вероятно за това време ще се справим само с племето на Нусрет и истината около Нисан-Рюя-Ешреф ще я къдрим във втория сезон. Евентуално да засилят и болестта на Якуп баба, за да може Ешреф да застане начело на Сираците и дилемата му между организацията и любовта да бъде съвсем невъзможна, както и Нисан съвсем ще се оплете между доносничеството, мечтата ѝ да е певица и любовта


.


Препоръчани теми