Туристическа виза за САЩ /Тема 6/

  • 21 989
  • 628
# 135
Преди време май задължително пишеха дата, до която трябва да напуснеш Щатите, но напоследък не са ми писали.
J1 виза си е със срок, който трябва да спазиш, допълнително не пишат дата към нея май.
Виж целия пост
# 136
Моето интервю мина днес. Получих одобрение.
Хубаво е да бъдете пред посолството 30 мин преди часа. Има дълга процедура (3 гишета и един скенер), докато стигнете до същинското интервю. Днес не съм чакала два часа, всичко беше готово за един час, включително 30- те минути, които отидох по- рано. Самото интервю наистина отнема 1-2 мин, като задават елементарни въпроси с прости отговори. Повече се бавеха няколко момичета студентки, които участваха по някакъв проект. Интервютата масово се провеждат на български.
Виж целия пост
# 137
Явно всеки път е различно. Аз за първи път ходих пред 2022г. Имах печат и дата, които не трябваше да просрочвам. През 2023г. нямам печат. През 2024 - пак имам печат и дата. Thinking
Виж целия пост
# 138
В Маями няма печат. Минава се на селф чек и си минаваш.
Стига сте плашили хората, че дават седмици.

Покажете ми снимка на печат седмичен престой.

Това ново ли е за там? Защото предната година февруари нямаше и чакахме 3 часа и нещо за минаване на проверките след като кацнахме. От 40 гишета работеха 4 - 3 за чужденци и 1 за американски граждани.
Виж целия пост
# 139
В Маями няма печат. Минава се на селф чек и си минаваш.
Стига сте плашили хората, че дават седмици.

Покажете ми снимка на печат седмичен престой.

Това ново ли е за там? Защото предната година февруари нямаше и чакахме 3 часа и нещо за минаване на проверките след като кацнахме. От 40 гишета работеха 4 - 3 за чужденци и 1 за американски граждани.
Ако идвате в сезона, може да има опашка, но като цяло Маями интернешънъл е много толерантно летище.
Виж целия пост
# 140
В Маями няма печат. Минава се на селф чек и си минаваш.
Стига сте плашили хората, че дават седмици.

Покажете ми снимка на печат седмичен престой.

Това ново ли е за там? Защото предната година февруари нямаше и чакахме 3 часа и нещо за минаване на проверките след като кацнахме. От 40 гишета работеха 4 - 3 за чужденци и 1 за американски граждани.
Ако идвате в сезона, може да има опашка, но като цяло Маями интернешънъл е много толерантно летище.

Имах предвид за самостоятелното чекиране. За пръв път чувам, че има такова нещо
Виж целия пост
# 141
Има, но е за хора със зелени карти и американски паспорти, не за туристи
Виж целия пост
# 142
Визи и зелени карти са на едно гише, граждани са на друго.
Виж целия пост
# 143
Визи и зелени карти са на едно гише, граждани са на друго.

Това изобщо не е вярно. Зелени карти и граждани са на едно гише, визи на друго. А туристическа виза на автоматично гише да минава не вярвам някога да се е случвало
Виж целия пост
# 144
Министър Митов от САЩ: Много сме близо до падането на американските визи.

Предстои тристранна среща между ЕК, Вашингтон и България по темата

https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/mitov-sasht-mnogo-s … merikanskite-vizi
https://offnews.bg/politika/spored-mitov-balgaria-e-blizo-do-pad … sasht-845780.html
Виж целия пост
# 145
Относно печати и дати, погледнах си паспорта, имам печат и служителят е написал не дата, а b1, явно видът на визата.
Виж целия пост
# 146
Министър Митов от САЩ: Много сме близо до падането на американските визи.

Това го слушаме от 20 години.
Виж целия пост
# 147
Здравейте на всички, предстои ми интервю в четвъртък за виза и искам да попитам следното: прочетох всички инструкции и се чудя следното: можеш ли да си носиш телефон и смарт часовник или не? ако са изключени можеш ли да влезеш с тях или трябва изобщо да не ги носиш?
Виж целия пост
# 148
Здравейте. Телефонът или часовник (изключен) може да го оставите на входа в сейф. Дават номерче с което на излизане ще си го вземете.


Здравейте на всички, предстои ми интервю в четвъртък за виза и искам да попитам следното: прочетох всички инструкции и се чудя следното: можеш ли да си носиш телефон и смарт часовник или не? ако са изключени можеш ли да влезеш с тях или трябва изобщо да не ги носиш?
[/quote]
Виж целия пост
# 149
Всички отиват с телефони. На входа ще ви кажат да го изключите и охраната ще ви го вземе. На излизане ще ви го върне.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия