Пазаруване от about you - тема 38

  • 67 062
  • 744
# 465
Е, дават кожено яке за 49 лв. То е без пари.
Чанта от 100 не е без пари, а с пари .
Мислех че е ясно какво искам да уточня.
Благодаря за кодовете.
Нищо не чакам.
Виж целия пост
# 466
Мислех да купувам подарък за дете на моя приятелка спортни ръкавици на Nike, без пръсти, от онези които велосипедистите ги карат, но не намирам. Намирам само с пръсти. Аз ли не търся както трябва или няма? Друго какво бихте ми препоръчали да купя за момче на 13 години (ако не намеря ръкавици)?
Виж целия пост
# 467
Такива ръкавици купувах от Техномаркет...  не на Найк де.
В спортните магазини също ще има...

Тениска на марка?
Виж целия пост
# 468
За ръкавици вижте в Спорт Депо
https://www.sportdepot.bg/search?q=%D0%A0%D1%8A%D0%BA%D0%B0%D0%B … D0%B8%D1%86%D0%B8
Виж целия пост
# 469
Синът ми доста кара / скача с колело - маунтийн байк.

Има ръкавици без пръсти, марка Fox, държеше да е тази марка, но не знам дали я има в БГ. Ние ги поръчахме от bike24.

 Виж в магазините за велосипеди, имат най различни.

Иначе му купувам тениски, къси шорти ли, как точно се казват не знам, спортен сак, чорапи Найк.
Виж целия пост
# 470
IИ Dekatlon за ръкавици за колело.
Аз се надявах да купя подарък за РД на мъж,ама нииищоо не харесах на прилична цена.
Виж целия пост
# 471
135:
https://m.aboutyou.bg/p/patrizia-pepe/klach-23276054?utm_medium= … _campaign=product
230:
https://m.aboutyou.bg/p/furla/damska-chanta-flow-22964747?utm_me … _campaign=product
170:
https://m.aboutyou.bg/p/coccinelle/chanta-s-prezramki-beat-24503 … _campaign=product
178:
https://m.aboutyou.bg/p/liebeskind-berlin/chanta-za-prez-ramo-sk … _campaign=product
63,S:
https://m.aboutyou.bg/p/calvin-klein-jeans/pulover-22612251?utm_ … _campaign=product
52,S:
https://m.aboutyou.bg/p/brax/pulover-lesley-24383705?utm_medium= … _campaign=product
46лв,36:
https://m.aboutyou.bg/p/mango/pola-disco-12503968?utm_medium=ref … _campaign=product
69,S:
https://m.aboutyou.bg/p/brax/pulover-lesley-24569933?utm_medium= … _campaign=product
75лв,40:
https://m.aboutyou.bg/p/steve-madden/pantofi-occupy-19750923?utm … _campaign=product
190,S:
https://m.aboutyou.bg/p/liu-jo/zimno-yake-21502635?utm_medium=re … _campaign=product
138лв,38:
https://m.aboutyou.bg/p/lauren-ralph-lauren/pola-sharae-20643280 … _campaign=product
92,S:
https://m.aboutyou.bg/p/gant/suichar-24261756?utm_medium=referra … _campaign=product
83,S:
https://m.aboutyou.bg/p/g-star/suichar-23181472?utm_medium=refer … _campaign=product
Виж целия пост
# 472
Утре в 11 ще има намаление.
Виж целия пост
# 473
Извинявам се, ако е публикуван кода:

Denina15
Виж целия пост
# 474
Току що си взех пратката и идвам с отзиви. Две блузи - на прекрасна цена и прекрасно опаковани.
Виж целия пост
# 475
Аз днес съм с това бялото на Томито....много ме отваря Joy
Много си го харесвам и аз и съм много доволна, и много благодаря на Аеро че го показа тогава Hug
Виж целия пост
# 476
Аз се чудех на втория /СК/, но се отказах да го поръчвам тогава.

С
https://www.aboutyou.bg/p/tommy-jeans/pletena-roklya-21828389
https://www.aboutyou.bg/p/gipsy-by-mauritius/pola-swante-7425083
Л
https://www.aboutyou.bg/p/tommy-jeans/teniska-21829147
ХС и М
https://www.aboutyou.bg/p/numph/pulover-22960848
Виж целия пост
# 477
И аз го чакам бялото. Не е ли дебело, зимно?
Виж целия пост
# 478
Не, не е. Нито СК, нито Томито. Идеално за времето тези дни.
Виж целия пост
# 479
И аз го чакам бялото. Не е ли дебело, зимно?

За мен е лятно. Няма мъхесто отдолу...стои прибрано по тялото, на мен М ми е съвсем точно и на границата даже.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия