Арас Булут Ийнемли – преди, сега и в бъдеще * Приятели и колеги * – Тема № 7

  • 10 586
  • 739
# 195
Горкия глупак  ама Айсел  не си е зарязала децата.. А той  съвсем е изпаднал... Не го разбирам това. Да знаеш че детето ти бере душа и да си легнеш спокойно да спиш в леглото..
Виж целия пост
# 196
Намери ти момента магаре с магарето ти..
Левент братко нека оставим това за утре ха хем и повече пари ще спечелим.
Литъл Девран:Татко!

РЕКЛАМА
Виж целия пост
# 197
Може би пък, ако Искендер разбере, че ще става дядо и то благодарение на Имре и Девран, ще поомекне и ще се опита да се промени към по-добро... Или пък не, с него никога не се знае 😁 И аз като Девран имаше момент, в който му вярвах и после – бум, перде ✨
Виж целия пост
# 198
Ох, бръкнаха много надълбоко.. Ще даде той, ама на висока цена. Вече окончателно вдигам ръце аз от Иско и Айсел. До сега все им давах шанс да ми се оправдаят защо са такива гадини.
Виж целия пост
# 199
Много сладък Джес искам гифка оттук

https://x.com/kirazcicegimsin/status/1919117975660970171
Виж целия пост
# 200
Пише че е нова. Арас е на крака, ще имаме младоженец без патерици. Айде дано го хванат и него за интервю да видим какво ще каже за колежката  Innocent

Виж целия пост
# 201
Пише че е нова. Арас е на крака, ще имаме младоженец без патерици. Айде дано го хванат и него за интервю да видим какво ще каже за колежката  Innocent


За приятелката... Grinning

Много се радвам, че отново е на крака. Аз продължавам да им се възхищавам, че толкова добре внедриха тази травма в сюжета, но само можем да гадаем какви сценищяхме да имаме, ако не беше този инцидент..
Виж целия пост
# 202
Знаех ,че ще иде.
Виж целия пост
# 203
В Иско определено има голяма борба, но все още не можем да разберем на какво се дължи.. А за Имре пак стана Крал..
Виж целия пост
# 204
Искендер  обича Девран.. Много е странен...
Виж целия пост
# 205
Уфф, даде кръв най-после този лицемер Искендер.
Виж целия пост
# 206
Айде 15 дни отървахме се от тумора. 15 дни е спал...
Виж целия пост
# 207
Е, добре е, направиха скок все пак.
Виж целия пост
# 208
Хах Джесур е първия който иска да види Девран умираам от смях.
Виж целия пост
# 209
Хах Джесур е първия който иска да види Девран умираам от смях.
Не е спал само явно, правил е сметки пак 😁
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия