🌹 Ергенът 🌹 сезон 4, тема #12: от вторник до четвъртък, 20:00

  • 120 777
  • 2 320
# 210
Аман от на Данка тъпите претенции! Като новоселци се събрали за първи път, хапват, пийват, тя - едно си баба знае, едно си баба бае! Няма да готвя, няма да чистя, нали сме се разбрали... Аман!

Васил направи много дърварски анализ на Косара и накрая я вбеси. Тя и тя - туй шчи гу дават на камьера, нали осъзнаваш? Хайджи сига са връштами и сье идно ни е било нищо!
Виж целия пост
# 211
Не ни стигаха измъчените разговори на Виктор и Васил, ами от продукцията вадят и Маги на сцената да ни довърши Flushed
Виж целия пост
# 212
ох, психоложката да 'поработи' с младите, че много напечено стана с колективната среща.
Виж целия пост
# 213
Гърдите ѝ са малко скарани и не могат да се гледат

И тя вероятно е скарана с тях, че хич не ѝ  пука накъде гледат.
Виж целия пост
# 214
Ами какво да ѝ каже - абе от трите ти най-малко ме кефиш, ама най ни се получава, обаче си Смийгъл и имаш гърди като на стригите от Уичъра дето го цъках снощи.

Ох, много се смях! Beers за Гералт!
Виж целия пост
# 215
Даниела не харесва мъже-манипулатори, защото иска само тя да манипулира във връзката Joy
Виж целия пост
# 216
Лексикона на бездарната психоложка 🙄
Махнете я тая кокошка от формата!
Виж целия пост
# 217
Даниела, защо не каза на психоложката,  че харесваш богати мъже?
Виж целия пост
# 218
МагитУ ме довършва направо …
Виж целия пост
# 219
Ами какво да ѝ каже - абе от трите ти най-малко ме кефиш, ама най ни се получава, обаче си Смийгъл и имаш гърди като на стригите от Уичъра дето го цъках снощи.

Ох, много се смях! Beers за Гералт!
По-скоро на брукса прилича, ама не се сетих първоначално. Grinning Те нали все нападаха винарните, а тя ми прилича страшно много на алкохоличка, тъй ми и звучи.
Виж целия пост
# 220
До тук голяма скука.
Виж целия пост
# 221
Магито е събирателният образ на бабата на участничките..
Виж целия пост
# 222
Тест за двойки: ако успеете заедно да изтърпите на Маги тъпотиите, ще може да изтърпите и всичко във връзката ви.
Виж целия пост
# 223
На всяка поява на Маги във формата,искрено ме е яд,че нямаме някой стар телевизор вкъщи за да си направя кефа да метна нещо тежко по нея Joy дразни ме повече от тъпотиите на всички участнички  взети заедно
Виж целия пост
# 224
Маги е един своеобразен психотест. Ако успееш да изкараш половин час с нея без да те избие на агресия...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия