🌹 Ергенът 🌹 сезон 4, тема #12: от вторник до четвъртък, 20:00

  • 120 790
  • 2 320
# 225
Положението не е хумористично въйй, по- измъчена сцена не бях виждала евър!
Виж целия пост
# 226
Като курс за новобрачни, които са се оженили след запознанство по интернет и тепърва ще откриват кой какъв е Laughing

Вико пита Бубето къде е? Ми метна се от катамарана, Викторе! На мен ми иде да си прережа вените само като те гледам, егати. Ако съм там такъв задвратник ще отнесе и после за ухото, шут в г@за и да не ми се мярка повече пред очите.
Виж целия пост
# 227
Даниела ще си остане стара мома!
Виж целия пост
# 228
Дори да оставим настрани баналностите, как човек да вземе насериозно психоложка с глас като на анимационен герой. 
Виж целия пост
# 229
Офф ако момичета ще дават рози значи пак никой не си тръгне.
Виж целия пост
# 230
Оф, тая Косара с нейните претенции, като латерна!
Виж целия пост
# 231
Ферай каза: “Тойесигуренвсебиси. Дкцкйркскрйгхекфжвкс”. Как да не се съгласиш?
Виж целия пост
# 232
Какво беше това за зайците, когото им показаха леглото? Много невъзпитано от страна на Мартин.
Виж целия пост
# 233
Боже, ... Виктор е пълно куку, нямайте съмнения.
Виж целия пост
# 234
Не приемаш, ама след Ергена като те гледам ще приемаш вече Simple Smile
Виж целия пост
# 235
Любомира отива да поговори с най-добрия си приятел.
Виж целия пост
# 236
До края на епизода, Люба с яростта, с която се носи, ще ги изгуби нейде тия гърди.
Виж целия пост
# 237
Аз пък не разбирам Любка и Бранка ко искат от Виктор.
Що двеге не се вземат и да спрат да му въртят червата на момчето...

Аман от тая Люба....
Виж целия пост
# 238
До края на епизода, Люба с яростта, с която се носи, ще ги изгуби нейде тия гърди.
Обаче пък от кръста надолу е топ.
Виж целия пост
# 239
Даниела казва, че обича честните разговори. Защо не каже тогава поради что се срами да се нарича Айгюл?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия