🌹 Ергенът 🌹 сезон 4, тема #12: от вторник до четвъртък, 20:00

  • 120 765
  • 2 320
# 720
Ако Любомира излезе, то значи Клаудия ще е избраницата. Което не вярвам
Виж целия пост
# 721
Съдби на кръстопът и лошата им игра
Виж целия пост
# 722
Викса почвай да мажеш щото иначе ще си останеш само с Клаудия Joy
Виж целия пост
# 723
Е.. .ако Любомира НЕ остане, тогава отиваме на сценарий 'втора брачна колиба'... така че - ще остане
Виж целия пост
# 724
Виктор нямаше да каже това на Любомира, ако Бранка не беше си тръгнала… просто остана без момичета
Виж целия пост
# 725
Любомира не беше много разстроена, че Бранимира си тръгна... май й олекна, видях лека усмивка на места.
Виж целия пост
# 726
Не вярвам на нито една дума от това, което си говорят в момента, пълен цирк.

Щом не може без нея, защо тогава Клаудия остана? Да си ходи и тя и да има лУбоФ.
Виж целия пост
# 727
Да, много е влюбен Виктор сега като Брани си тръгна. Любомира ще е много жалка ако остане.
Виж целия пост
# 728
Уф, много тъпо и измъчено.
Виж целия пост
# 729
Бранимира му развали всички планове на Виктор.
Виж целия пост
# 730
Виктор е дъното на дъната! Любомира също удари дъното. Бранимира си тръгна и Виктор започна с признанията за любов към Любомира. Видя, че ще остане с хищната хиена Клаудия и зави рязко към Любомира. Резил и за двамата!
Виж целия пост
# 731
Сега Виктор ще се чувства длъжен да реже Клаудия, само за да угоди на Люба. Шиле с шилето му.

edit: опаа Simple Smile щом е с преспиване, тогава всичко се свежда до 'коя ще е първа'
Виж целия пост
# 732
Любомира е много красива днес, гласят я за победителка 😂
В погледа на Клаудия се чете, че е прецакана
Виж целия пост
# 733
Барманът на кого даде жълта роза ве Joy
Виж целия пост
# 734
Ехееее Виктор най-накрая ще го валидират поне за по една вечер двете Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия