🌹 Ергенът 🌹 сезон 4, тема #12: от вторник до четвъртък, 20:00

  • 120 768
  • 2 320
# 705
Алекс доста си припомни българския след един месец в компанията. Браво.
Виж целия пост
# 706
ЖДНБ!!! Ама Любка с къФ пеньоар е била върху банския? Чак сега видях и щях да припадна!
Виж целия пост
# 707
Ако не беше такава церемонията, а им даваха ергените рози, нямаше да си тръгнат тези момичета. Просто е готино и нестандартно излизане като за финал, те да откажат да дадат. Не мисля, че Бранимира ще си тръгне
Виж целия пост
# 708
Оф, отпуши си учите. Каза “тинесиспълниобещаниетофйсйрйлшеемснг”.
Аха,благодаря! Колко хубаво е да има хора,които знаят ферайски,да преведат за такива като мен.
Виж целия пост
# 709
Ей това не му харесвам на формата в който започват директно с развръзката.... епизода едва е започнал, навън е светло, още не съм си сипал дори, а вече летят ергенки като за 'добър ден'.... никаква структура.
Виж целия пост
# 710
Брана дали ще се откаже сега?
Виж целия пост
# 711
Бай бай, Бранке.
Виж целия пост
# 712
Аз пък си харесвах Синтия и готините й синхрони. Знаехме,че ще си ходи ,но пак ми е кофти. Исках още да я гледам😒
Виж целия пост
# 713
Бранимира го погреба. Евала
Виж целия пост
# 714
Мисля, че за втори път виждам Бранка да се усмихва.
Виж целия пост
# 715
Бай бай на Бухтичката! Дано повече не те видим никога в ефир и на театро.
Виж целия пост
# 716
Въй, последните 2 церемонии по 3 моми излизат. Ето че му се вижда края. Ферай и Роси ще са следващите, предвидимо.
Виж целия пост
# 717
Росица трябваше и тя да си тръгне с достойнство.Не виждам Васил какъв интерес ще прояви от тук нататък.
Виж целия пост
# 718
Бранимира и Косара наистина не са вече така подпухнали и им дойде смелостта, освен нещо друго Grinning явно
Виж целия пост
# 719
Александра, Синтия и Бранимира постъпиха много достойно, адмирации! Брани беше мега готина в този тоалет.

Даниела не знае името на Любка, ама искала да остане, аман...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия