🌹 Ергенът 🌹 сезон 4, тема #12: от вторник до четвъртък, 20:00

  • 120 785
  • 2 320
# 690
Косара пък от кой  друг освен от Васил да получава рози,може би Наум Joy
Виж целия пост
# 691
Косара е отново с ужасно червило и рокля, която не ѝ подхожда като цвят и кройка.
Ади е много сладка.
Виж целия пост
# 692
Даниела за главен герой този сезон е направила едва 22 хиляди последователи. Това е страшно малко
Виж целия пост
# 693
Браво на Синтия
Виж целия пост
# 694
Евала, бе, Синтия! Така се прави! Ама няма тръгвам си, не си тръгвам, днес, утре - видя, че няма шанс и достойно си тръгна.
Виж целия пост
# 695
Ферарито е толкова тъпа, че чак на моменти ми е сладка. 😂 Признавам си без бой.
Виж целия пост
# 696
Ферай,ко каза,ко?
Виж целия пост
# 697
Синтия се показа като една от малкото участнички с повече от 2 мозъчни клетки.
Виж целия пост
# 698
Ферай как изцвили Joy
Виж целия пост
# 699
Ферай е просто неадекватна. Толкова.
Виж целия пост
# 700
Само Даниела разбра на Ферай... нещото, което си е червен флаг на квадрат.
Виж целия пост
# 701
Мартин:
-Абе, какво направи тая ненормалната!? Joy
За Ферай.
Виж целия пост
# 702
Оф, отпуши си учите. Каза “тинесиспълниобещаниетофйсйрйлшеемснг”.
Виж целия пост
# 703
Уникални - Синтия и Александра ❤
Виж целия пост
# 704
Тези ще окапят до края на вечерта. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия