🌹 Ергенът 🌹 сезон 4, тема #12: от вторник до четвъртък, 20:00

  • 120 765
  • 2 320
# 735
Хм … срещи с преспиване … най-накрая Simple Smile
Виж целия пост
# 736
С преспиване? Бухахаха! Горкият Виктор!
Виж целия пост
# 737
Всъщност Виктор кои изгони? Само Яна и Пресиана май. Другите си тръгнаха сами от него.
Виж целия пост
# 738
Извънредни срещи с проникване, аъъъъ, с преспиване, де...
Виж целия пост
# 739
Ох срещи с преспиване как звучи 😂
Виж целия пост
# 740
А ще има ли среща с родители на последните 3 (2 в случая на Виктор)?
Виж целия пост
# 741
Всъщност Виктор кои изгони? Само Яна и Пресиана май. Другите си тръгнаха сами от него.

Ивет (заради което е престъпник) Simple Smile

всъщност май и там беше изоставен
Виж целия пост
# 742
Любомира дължи победата си на Бранимира!!!
Виж целия пост
# 743
Ще пръска женска енергия навред 😃
Виж целия пост
# 744
Всъщност Виктор кои изгони? Само Яна и Пресиана май. Другите си тръгнаха сами от него.
Ако оставащите две не бяха жадни едната за слава, друга за незнайно какво,Виктор щеше отдавна да остане само с барманчето Joy
Виж целия пост
# 745
След обясненията на Наум какво предстои, се питам само какъв е смисълът да стоят там Данка и Мартин.. Те явно ще изчакат и ще изпратят всички от семейното гнезно. Изгубено време ми беше този сезон..
Виж целия пост
# 746
Любомира защо се унижи така?
Виж целия пост
# 747
"Много истинска церемония, тя се случи в правилния момент, за да може всичко да е истинско" - Косара Joy
Виж целия пост
# 748
Любомира дължи победата си на Бранимира!!!
Много точно, но сигурно пак ще се надуе.
Виж целия пост
# 749
Ферай и Росица трябваше да си тръгнат, нямат шанс с Васил, явно т нямат достотнство, от Ферай го очаквах, но Роси ме разочарова
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия