🌹 Ергенът 🌹 сезон 4, тема #12: от вторник до четвъртък, 20:00

  • 120 763
  • 2 320
# 885
Тая Маги е с ампутирана усмивка. Тази сериозност в нея плаши, вместо да успкоява.
Виж целия пост
# 886
Защо само Виктор трябва да се обяснява на Любка един час?! На срещата с Клаудия и двамата се обясняваха един на друг. Мага провежда промиване на мозъка на Виктор да убеди сам себе си кооолко му е ценна Злобила, вненява му вина. Всички сватовници свирят за нейния отбор- момите, Мартин, продукцията, Мага.. Клаудия кучета я яли. Каква досада!
Виж целия пост
# 887
Ужасна скука. Заспивам..
Виж целия пост
# 888
Каква динамика, бре?!
Тя изпитва емоции все едно е срещнала на бензиностанция на Петолъчката стар комшия, той е 5 клас голямото междучасие ..
Виж целия пост
# 889
Ту Виктор с очила с диоптри, сега пък Любомира.
Сякаш си ги менкат от време на време без да имат реална нужда от тях.
Аз без очилата си не мога.
Виж целия пост
# 890
Това, че психологът трябва да е безпристрастен, не означава, че трябва да се държи като робот. То един chatGPT се държи по-човешки.
Виж целия пост
# 891
Ту Виктор с очила с диоптри, сега пък Любомира.
Сякаш си ги менкат от време на време без да имат реална нужда от тях.
Аз без очилата си не мога.
Те носят лещи и като не са с тях, ходят с очила.
Виж целия пост
# 892
Уууужас, няма край... и след рекламите продължава....
Виж целия пост
# 893
Не си преставям Слави с тази скучна жена Маги.
Виж целия пост
# 894
Изпуснах ли нещо интересно, че изполвах да търкам банята, докато Маги е на екран? 😁
Виж целия пост
# 895
Но е факт, колко адекватни отговори дава Мартин.
O, Марто по-добре се справя от Маги.
А Виктор вече си е избрал - хак да му е 😉
Виж целия пост
# 896
Виктор се препоти от Маги,
заприлича на Веселин Маринов JoyJoyJoy
Виж целия пост
# 897
Как се разбра, че Даниела не е пуснала на Марто. Изпуснах докато си гладя дрехите. Така е като нямам домашна помощница....
Виж целия пост
# 898
Не си преставям Слави с тази скучна жена Маги.
Той щото много забавен. Гледа намръщено на целия свят.
Виж целия пост
# 899
Еее! Вече зачерквам и Виторио - да се оправя с кашите, дамите и Магито, които ги забъркаха! Пълна овъртолена ... не знам-какво-си...
Семейство Чехлюви още мърдат...
Сал Васил и неговите ми вдъхват някаква надежда!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия