Афра Сарачоглу🤍Мерт Рамазан Демир след Рибарче/Златно момче и в живота. Проекти и колеги - Тема 88

  • 48 697
  • 737
# 60
Виж целия пост
# 61

Язък значи, вчера солотата пак се бяха размечтали, ама пак греда. 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 62

Язък значи, вчера солотата пак се бяха размечтали, ама пак греда. 🤣🤣🤣

Е как бе, те първи дружки 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 63
Дружки са Еве, дружки! 😜
Много не приличат на себе си! 🤣
Виж целия пост
# 64
Още творчество на феновете Simple Smile
Виж целия пост
# 65
Значииии,голям пропуск.Дерт ми е защо няма "свързване" от кака ви Пелин Акин.Нали жалееше по Ферит,пък вече е и свободна жена.Наскоро,без да искам се натъкнах на нейно стори пак "разгологащена" като тинейджърка преживяваща най-пиковия период на пубертета и един коментар на неин почитател,че приличала на двайсет годишна.Стана ми смешно,не знаех как да възприема този коментар,като възхищение или напомняне,че все пак не е на 20.
Виж целия пост
# 66
Афито и Наги

Виж целия пост
# 67
Специално за Роксис.
Скрит текст:
Попаднах,без да искам на един сериал с участието на Берил Позам.Казва се "Скорпион".Берил играе млада адвокатка.Интересен е.
Виж целия пост
# 68
Виж целия пост
# 69
Красивото ни момче! 🤍
Виж целия пост
# 70
Благодаря за новата тема!
Благодаря на момичетата за споделените преживявания! 😘💕
Виж целия пост
# 71
Based Istanbul също споделиха кадри на Афи и YSL 🌹✨




https://www.instagram.com/p/DJFEJ0MiwN7/?img_index=1&igsh=MWI2NHc3Y2ZjNXh1Mg==
Виж целия пост
# 72
Днес въобще не можем да се оплачем! Афито и Рамо бол! 🤍♾🧿🪬🧄
Виж целия пост
# 73
Още с Мерт. Предполагам това e командира. Едно момче е бил с Мерт в казармата. Ето какво казва той за него:
Мерт беше в ескадрилата, той е много топъл, енергичен човек. Той е енергията на Ферит Корхан. Споменах и Twitter и той каза, че не използва активно социалните мрежи, но е наясно с феновете си. Каза да изпратя любов на всички“ ❤
Виж целия пост
# 74
Не се оплакваме въобще, просто искаме още такива дни и то много. 😁
Ах тази усмивка на Рамо как ми липсваше.🫠
🧿🤍
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия