Афра Сарачоглу🤍Мерт Рамазан Демир след Рибарче/Златно момче и в живота. Проекти и колеги - Тема 88

  • 48 698
  • 737
# 75
Още с Мерт. Предполагам това e командира. Едно момче е бил с Мерт в армията. Ето какво казва той за него:
Мерт беше в ескадрилата, той е много топъл, енергичен човек. Той е енергията на Ферит Корхан. Споменах и Twitter и той каза, че не използва активно социалните мрежи, но е наясно с феновете си. Каза да изпратя любов на всички“ ❤

Това е момчето Има активен акаунт  за ТВ сериали
https://x.com/tvmuhendisii/status/1917619327928238298

Скрит текст:
Нека отговоря на най-често задавания въпрос. Мерт Рамазан Демир беше в моята ескадрила. Имахме общи части като столовата, трапезарията и градината. Вече се бяхме срещали много пъти през деня. Срещнах го и си поговорих с него. Много топъл, приказлив, енергичен човек. Той буквално притежава енергията на Ферит Корхан. Споменах и екипа на Туитър. Той каза, че не използва активно Twitter или социалните мрежи, но е наясно с феновете си. Казах му, че очакват да пиша за него, когато се появи, пиши, пиши, изпращай любовта си на всички. Той каза, че ще прочета това, което си написала 😂 Аз също му изпращам поздрави, моят мандат
Виж целия пост
# 76
Има инфо в Х, че Керем Чатай и Мерт ще водят преговори за участие в сериал. Хайде дано е нещо интересно. 🙏
Виж целия пост
# 77
Да споделя Grinning
От разстояние на времето се радвам , че виждам това


А не това
Скрит текст:
Не бях гледала целите  епизоди от 89 до последните 2  Опитах .Не стана. 
С облекчение и ентусиазъм  чакам новите проекти на Афра и Мерт
Виж целия пост
# 78
Нашия крал! Белче къде си
Виж целия пост
# 79
Рамо е човекът!🤍🧿♾ Най-красив, прекрасен и талантлив! 🤍
  На принтера двете фенки пак са се надрискали, ама и пак не са успели! 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 80
Рамо е човекът!🤍🧿♾ Най-красив, прекрасен и талантлив! 🤍
  На принтера двете фенки пак са се надрискали, ама и пак не са успели! 🤣🤣🤣


🤣🤣🤣 Бел, кефиш ме Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 81
Момичета, пожелавам ви лека вечер! Днес имахме един страхотен ден. Хайде дано предстоят още такива Simple Smile
Много ми липсват Афрам и тяхната химия.
Виж целия пост
# 82
Здравейте,момичета
записвам се да не Ви изгубя
Много интересни неща носите,няма кака да не Ви последвам
От мен

Честито уволнение на Мерт
Ще очакваме и от двамата новини и интересни проекти
Липсва ми Ферит..Disappointed Relieved
Виж целия пост
# 83
Добро утро!





Емре снощи трябва да е пял в Истанбул, така че вероятно вчера всички са тръгнали от Искендерун.
Виж целия пост
# 84
Добро утро, мацки! 🫶
Дано да се случи нещо интересно днес! 🙏
Виж целия пост
# 85
Добро утро и честита нова тема и празник на труда!
Еве, Flowers Rose
Виж целия пост
# 86
Успешен месец ви пожелавам ,момичета 😘🍀
Виж целия пост
# 87
Здравейте, момичета!
Честит ден на труда и първи май! Дано този месец да ни донесе много хубави и слънчеви емоции!
Аз днес стягам багаж и нямам търпение вече да пътувам Simple Smile
Виж целия пост
# 88
Оп! 🧿


🤍🧿♾🧄🪬
Виж целия пост
# 89

Охххх,с какво са го навлекли!!!!! Joy Възнак съм! Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия