Хитринки за всякакъв случай - 41

  • 53 926
  • 740
# 735
Как да махна миризмата на "кило" от зимно яке?
Изпери го
Виж целия пост
# 736
Какво е "кило"?
Виж целия пост
# 737
Дрехи втора употреба, на килограм. Дрехите са третирани и имат специфична миризма.
Виж целия пост
# 738
Благодаря!
В такъв случай като го пера якето, бих сложила и омекотител, и дезинфектант за пране от ДМ. От две години някъде ползвам последния и не знам колко дезинфекцира, но много ми го похвалиха, та и аз съм доволна.
Виж целия пост
# 739
Прано е, но все още ми мирише. Ще пробвам с дезинфектант. Благодаря.
Виж целия пост
# 740
НОВА ТЕМА
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия