Домът на мечтите

  • 67 344
  • 934
# 15
Знам какво ще гледам в четвъртък и няма да е Ергенът.

Не разбирам коментарите за Алекс Ковачев - независимо дали го харесвате е завършил УАСГ. Студиото, в което работи, проектира и изпълнява невероятни проекти.
Виж целия пост
# 16
Ще му хвърля едно око, пък ще видим…
Виж целия пост
# 17
Айде от днес започва лигавото предаване за Николета,доживя и тя да се лигави цял час по телевизията. Хората и на нея ще обърнем внимание. Не мога да разбера защо трябва даьсе споделят толкова лични неща като загуба на бебе по телевизията само и само за слава....
Виж целия пост
# 18
Ще му дам шанс, нямам никакви очаквания, никой от четворката не ми е любимец
Виж целия пост
# 19
В Капките казаха, че Иван и Андрей са продуценти.
Виж целия пост
# 20
Да, Андрей преди няколко дни се включи в Инстаграм и каза, че това е предаването, което са правили най-много време - около година и половина е снимано.

Само в четвъртък ли ще се излъчва?
Виж целия пост
# 21
Ще го гледам. Николета е толкова фалшива, но харесвам Гери.
Виж целия пост
# 22
Знам какво ще гледам в четвъртък и няма да е Ергенът.

Не разбирам коментарите за Алекс Ковачев - независимо дали го харесвате е завършил УАСГ. Студиото, в което работи, проектира и изпълнява невероятни проекти.
Че да не ги прави той.
Всеки, който познава Сашо/ АЛЕКС моля ви, знае, че говорим за човек-нагаждач. Още от времената, когато имаше рекламна агенция и правеше сайтове на конвейр (някой ако помни - кой го осъди за злоупотреба, строителна фирма бяха, от старите - БЛД или Артекс?)
Колко може да разкаже бившата му, елховска невеста, следа няма да остане от балона "Алекс"
Лично за мен, от лични срещи - бездарен, но пък умеещ да продава.
Което в крайна сметка е и добре - има си бизнес човека, ето - вярват му.
Виж целия пост
# 23
Абсолютно съгласна с Hazel.
Виж целия пост
# 24
Сега чак видях, че има тема...
На мен ще ми е любопитно как са си направили дома, какви са им взаимоотношения, може да покажат децата...
Ако не ми хареса, приключвам, но ще им дам шанс.
Виж целия пост
# 25
Как да са всички фалшиви за пред камерата
Виж целия пост
# 26
Знам, че не може без хейт, но защо си ги причинявате като са ви фалшиви и отделяте от времето си да ги гледате и коментирате?
Виж целия пост
# 27
Иван и Андрей нали сложиха първо Николета Лозанова за водеща на жълто-клюкарското предаване "Папараци", то не бяха фръцки, то не бяха стойки, ръцете на кръста ... буква Ф, чекнене, лигавене, преиграване, ducky lips...ужасно фалшива жена. Малкоданска също е позьор. И ако пак я хване логореята, ще превключвам канала, хаха.
Виж целия пост
# 28
Много харесвам такъв тип предавания, но се опасявам, че ще го превърнат тип Кардашиян. Не харесвам лигавенето на Николета изобщо, другите са ми донякъде приятни. Бих му хвърлила едно око, да видим.
Виж целия пост
# 29
Знам, че не може без хейт, но защо си ги причинявате като са ви фалшиви и отделяте от времето си да ги гледате и коментирате?
За да им се подиграваме.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия