Домът на мечтите

  • 67 344
  • 934
# 30
Тези Иван и Андрей ще съсипят Нова телевизия с глупавите си предавания
Не гледах бТВ точно заради тях , а сега изникнаха в Нова
Блякс
Виж целия пост
# 31
То точно те си лансират Николета от време оно. То не беше Къртицата, то не бяха Папараци, сега това.
Виж целия пост
# 32
Тя ми стана противна още когато беше любовница на Валери,после се прехвърли и на Ники....такава си Никита а ние ще и гледаме прищевките и капризите
Не и били обищали басейн- първо я научете да говори после я пускайте по ТВ
Виж целия пост
# 33
И аз ще гледам, за да им се подигравам 😂 та се записвам в темата
Виж целия пост
# 34
Калин и бригадата ли ще правят къщата Trollface
Виж целия пост
# 35
И моята сеирджийска душа се нарежда тук. Ако много ме издразнят, ще сменя канала. Николета много лигавко говори.
Виж целия пост
# 36
Симпатични са ми Алекс и Гери . Без да съм фенка я харесвам Николета , много добре си осребри известността .
Виж целия пост
# 37
Почвайте проекта и ремонта! Николета и Валери въобще не ги слушам.
Виж целия пост
# 38
Обърках се, предаване за строене на къща ли гледам или big brother Joy
Виж целия пост
# 39
Един керван разлика между Алекс и Гери и Николета и мъжо ѝ.
Виж целия пост
# 40
Не разбрах, изпуснах началото. Николетини са купили готов проект ли за къщата, защото очевидно не е техен.
Виж целия пост
# 41
Скучно, превзето и фалшиво.Това е моето мнение за този нов телевизионен проект 😉
Виж целия пост
# 42
Ужас. Всички са ужасно фалшиви и изтъкващи се…
Не очаквах друго, но де надавах
Виж целия пост
# 43
Николета все в тази тоналност ли си ходи? Прекалила с фон дьо тен или солар. И червилото й не ме допада на този тен.
Виж целия пост
# 44
Ех, този диван… Mask
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия