Домът на мечтите

  • 67 358
  • 934
# 105
Имаше каламбур с Николета и Божинката, че той я напуснал понеже "много харчела за книги". Но някакъв автор и беше подарил книга с автограф"Четенето на книги води до поумняване. Внимавай." 😂 😂 😂
Какви глупости помня😁
Виж целия пост
# 106
... поне наистина да видим как се проектира, строи и обзавежда един мечтан дом.
Точно това са и моите очаквания.

Гледах епизода, докато започнаха с бременностите и всякакви лични неща, и се отказах. Гледа ми се как обзавежда къща, когато имаш средства и не е някъде на друг континент. Скоро правихме нашата къща и гледах дизайни на А.Ковачев за идеи и вдъхновение. Харесват ми и действително са еднотипни, защото това е модерно сега и това искат заможните му клиенти. Предполагам, че ако му поискат друг стил, излъчване и цветове, ще предложи нещо различно и оригинално.

Ники М. ми е най-естествен и забавен как си казва, кавото си мисли. Архитектът си гледа работата. Съпругите, ако им отрежат половината сцени и ги заменят с процеса по къщата, пак може да гледам.
Виж целия пост
# 107
Но явно за този дизайнер няма хиляди други възможности. Прозвуча ми, все едно следва една заучена схема, която прилага всеки път в проектите си.
Виж целия пост
# 108
Дизайнера си прави реклама, Малкоданска е жена на успешен мъж и добра майка и много земна на фона на лигавата Николета. НИКОЛЕТА е красива, с най-красивия мъж и живота и е мечта... това виждам от гледна точка в главата на всеки един от тях. Забравих Ники М. - той просто не го е** и иска да вземе пара и Николета да е щастлива може би. Малко им е скучно и си разнообразяват хората.
Виж целия пост
# 109
Дизайнът, който харесват Никитата, ще бъде последният писък на модата и няма да има нищо оригинално в него. Алекс Ковачев има много интересни проекти, които са качени в интернет.
Виж целия пост
# 110
От целият епизод, най-много ми харесаха vr очилата с които видяха как ще се получи проекта..Само с чертежи не се добива такава представа, както с очилата.. Ако може да наблегнат повече на интериорният дизайн, но едва ли...
Виж целия пост
# 111
На мен ми приличаха очилата на просто една снимка с фотошоп. Но е вероятно те да са виждали по добро от показаното на нас по тв.
Виж целия пост
# 112
На мен Николета външно ми харесва, с изключение на страховития й тен и монтираните огромни "бомби". И няма мисъл в главата...
Ники не ми харесва като мъж. Освен това е доста глуповат.
Виж целия пост
# 113
Нищо общо с предаванията по HGTV. Макдоналдска е в пъти по-свежа и младее в сравнение с Николета. НЛо изглежда по-презряла и увехнала, отколкото години е. Като се има предвид, че има и грим и че и с камера се снима с филтри.
По HGTV едно от предаванията, които харесвам е с Кийт и Еван - Изгодна къща в квартала. Купуват съборетини в Детройт и с малък бюджет ги ремонтират. Но всяка къща е дизайнерска, уникална, всяка е вдъхновена от тема: Алиса в страната на чудесата, Кралица еди си коя, Лас вегас, Сафари, Дивия запад, Английска провинция и каква ли не. Едният рисува картини, пана, прави сам декорации от дърво и други материали, някои от мебелите също сами правят, вдъхновени от темата на къщата. Отделно как работят като мравки, почти всичко сами правят.
Виж целия пост
# 114
Има ли го предаването някъде в нета на запис ? Искам да видя подробно новият план и визуализациите.
Иначе относно продукцията ,много тъпо и предсказуемо амплоа на Николета на предизвикателна проститутка...можело ли да слезе по бельо ....meeeh 🙄
Със сигурност е по сценарий и са я изпързаляли ,че скандала продава ,а следващия кадър изстрадала майка...пфффф...много лоша комбинация.
Ники ми харесва, играе го естествен и много, много не е филмар.Алекс си е Алекс .Жена му верно е като на стероиди,но е готина и с позитивна енергия .
Виж целия пост
# 115
No_frame bitch, аз го гледах от сайта на Нова.
https://play.nova.bg/tvshow/domat-na-mechtite/646107
Виж целия пост
# 116
Нищо общо с предаванията по HGTV. Макдоналдска е в пъти по-свежа и младее в сравнение с Николета. НЛо изглежда по-презряла и увехнала, отколкото години е. Като се има предвид, че има и грим и че и с камера се снима с филтри.
По HGTV едно от предаванията, които харесвам е с Кийт и Еван - Изгодна къща в квартала. Купуват съборетини в Детройт и с малък бюджет ги ремонтират. Но всяка къща е дизайнерска, уникална, всяка е вдъхновена от тема: Алиса в страната на чудесата, Кралица еди си коя, Лас вегас, Сафари, Дивия запад, Английска провинция и каква ли не. Едният рисува картини, пана, прави сам декорации от дърво и други материали, някои от мебелите също сами правят, вдъхновени от темата на къщата. Отделно как работят като мравки, почти всичко сами правят.
На мен също са ми любими за гледане, но в това предаване с наименование Дом на мечтите очаквах да видя нещо от сорта на друг формат от HGTV, а именно Ремонти във ветровития град или ремонтите на лукс апартаменти в Ню Йорк, които ги прави архитект Алисън Виктория. Неният дизайн е в луксозният сегмент.
Надявам се, че в следващите епизоди като си роди бебето вече да не ни занивамат с него, а да гледаме дизайн.
Виж целия пост
# 117
Смешно ми стана, когато спомена гардеробната и 300 рокли. Просто все попадах на нейни снимки по долен беЖ 🤣
Не се съмнявам, че има 300 рокли.
Виж целия пост
# 118
Има си момичето. Постоянно си сменя тоалети и ня качва снимки със всичко, което има. Освен това е в хармония с тялото си и усещане за жена. Има добър вкус за подбор на цветове и ми харесва колко семпъл маникюр има, на фона на повечето, които си правят цял разказ по ръцете.
Виж целия пост
# 119
За маникюра- да. Правило ми е впечатление през годините, че никога не си направи дълги орли.
В днешно време рядко виждам жени с класически маникюр.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия