Абитуриентски страсти 2025

  • 73 698
  • 847
# 510
красиво момиче, хубави снимки

Виж целия пост
# 511
Светкавица, че е и форумско дете, когато беше бебе-)
Виж целия пост
# 512
Оставям това тук без да кажа нито една дума
Скрит текст:
И как успя за два часа да събере над 1000 гласа....
Пример за ужасна снимка, но явно е известна или добре  разпространена и генерират лайкове.
Виж целия пост
# 513
Обувките къртят! Очевидно тази година изметоха всички стълби де що имаше.
Виж целия пост
# 514
Даже песни има за нея написани JoyJoy  над 1700 гласа...
Виж целия пост
# 515
Светкавица, че е и форумско дете, когато беше бебе-)
Това е страхотно! От години следя "абитуриентска та тема", форум ските момичета са най-хубави, без преувеличение.Някои се запомнят с години.
Вероятно и момчетата, но за тях няма конкурси.
Виж целия пост
# 516
Наваксах със снимките.
Потресена съм само от булчинската рокля. Такива рокли се харесват от определен етнос, визирам не само цветът, но и самата кройка, съчетана с пищност в долната част. Явно момичето след бала директно ще си отиде на сватбата, нямам друго обяснение. Надявам се коментарът ми да не се стори груб, смятам, че доста политкоректно се изразих.
Виж целия пост
# 517
Ееее, много красиво момиче:
Виж целия пост
# 518
Наистина е много красива!
Виж целия пост
# 519
Ееее, много красиво момиче:

Точно влязох да я постна. Това е моята фаворитка. Невероятна е.
Виж целия пост
# 520
Чак се чудя защо са и обработвали снимките, та тя е естествено и приказно красива.
Прилича малко на Диляна Попова.
Виж целия пост
# 521
.. и на младата  Даниела Серданова
Виж целия пост
# 522
Според мен една бяла рокля е булчинска, ако я носи булка в деня на сватбата си и бална, ако се носи на бал.  Балните рокли също могат да бъдат бели и изглеждат по сходен начин. Въпросната девойка на мен не ми прилича на булка, защото няма воал, а просто обемна и натруфена бяла рокля.
Виж целия пост
# 523
Ееее, много красиво момиче:

Уаууу 🥰🥰🥰
Каква красота.
Отивам да лайквам.
Виж целия пост
# 524
Точно идвах в темата да покажа това русо съвършенство.
Прекрасна е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия