Абитуриентски страсти 2025

  • 73 699
  • 847
# 495
То не е много далеч от истината, че не сме тръгнали всички по приеми и официални събития, за да има много официални дни в живота. Много си зависи от житейски път, професия, среда, но на малко жени им се налага често да се обличат във вечерни рокли.
Аз съм ходила по подобни събития и още ходя. Мога да дам линк със снимки от гала вечеря, където има много добре облечени жени, но това жени, които имат пари, изкарани със собствени средства. И пак са по-семпли….
Виж целия пост
# 496
Хубаво, но по тези събития не ходят много хора. Разбираемо ми е, че момичетата искат да блеснат една вечер, надали виждат майките си всяка вечер нагласени за гала вечери.
Виж целия пост
# 497



Красива абитуриентка, с рокля на една бургаска дизайнерка...
Виж целия пост
# 498



Това момиче ми харесва. Има потенциал да стане още по-красива, така мисля.
За скъпите рокли-миналата година синът ми беше абитуриент и гледах много познати момичета. Най-скъпите рокли са изискани и не натрапчиви, но личи изработка, качество.
Наистина, младите момичета нямат последващи много официални събития. Едва половината от тях ще се видят като булки(с оглед на статистиката), а вероятно минимален процент-актриси по червени килими или дори светски дами на високопоставени приеми. Така че, нека да се радват днес на възможностите да изглеждат по този начин по който те искат. А ние тук си бърборим, нормално е.
Виж целия пост
# 499
Всяко момиче има право поне за една нощ да се почувства принцеса . Сега кое как го разбира е друг въпрос .
Не съм майка на момиче , не съм следила модите при тях , но текстила дава неограничени възможности за линия , цвят ,обем , изразяване на индивидуалност и т.н. , пък много ми еднаквеят роклите тази година (не че съм ги заглеждала в предишните ) .А сега от вас научавам ,че този толкова популярен белезникав цвят си имал и име - нют (или нюд беше ) .
На случаен принцип от пинтерест - игра с цвят , десен , обем ....без джинджифлюшки и излишни разсейващи детайли - щеше ми се да видя повече такива тоалети :
Скрит текст:








и така нататък .....
Виж целия пост
# 500
Повечето момичета от конкурса са много красиви и естествени, въпреки неподходящите снимки. Разбира се има и изключения, но по-скоро са еденици.
Виж целия пост
# 501
Всяко момиче има право поне за една нощ да се почувства принцеса . Сега кое как го разбира е друг въпрос .
Не съм майка на момиче , не съм следила модите при тях , но текстила дава неограничени възможности за линия , цвят ,обем , изразяване на индивидуалност и т.н. , пък много ми еднаквеят роклите тази година (не че съм ги заглеждала в предишните ) .А сега от вас научавам ,че този толкова популярен белезникав цвят си имал и име - нют (или нюд беше ) .
На случаен принцип от пинтерест - игра с цвят , десен , обем ....без джинджифлюшки и излишни разсейващи детайли - щеше ми се да видя повече такива тоалети :
Скрит текст:








и така нататък .....

Къде гледаш тези рокли? Първата е уникална
Виж целия пост
# 502
И на мен ми направи впечатление, много изящно момиче. Роклята също ми харесва, не е в масовия тренд на пера, блещулки и цепки. Стилът е като на Аруен Ундомиел. ❤

Роклите от пинтерест са уникални, като на Haute Couture.
Виж целия пост
# 503
И на мен много ми хареса тази девойка!
Много е чаровна, нежна и естествена! Красавица!
И роклята ми харесва!
Виж целия пост
# 504
Последните две момичета са прекрасни, красиви и с избора на рокли са истински принцеси. Браво за цялостния вид и снимки.
Виж целия пост
# 505
Хубаво дете, красив цвят рокля и ужасен фотограф Close
Трябва той да отиде зад решетките  и никога повече да не бъде наеман



От последните, тази девойка много ми хареса

Виж целия пост
# 506
Само ако можеше Аруен да няма тиара. Нещо не разбирам идеята да си абитуриентка с тиара. 🤷
Виж целия пост
# 507
красиви момичета



А за да няма такъв тип снимки, би трябвало да се наеме фотограф Иначе момичето е красиво.


Но за да няма и такъв тип снимки, по-добре да не се наема фотограф
Виж целия пост
# 508
Оставям това тук без да кажа нито една дума
Скрит текст:
Виж целия пост
# 509
Оставям това тук без да кажа нито една дума
Скрит текст:
И как успя за два часа да събере над 1000 гласа....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия