Абитуриентски страсти 2025

  • 73 703
  • 847
# 465
Нали, нали, Мьос ? Аз като една мъжка майка от години повдигам въпроса, но... без успех.  Иначе моите да бяха обрали наградите  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile
Виж целия пост
# 466
Всичко друго разбирам, макар да не харесвам всеки избор, което е нормално. Но ето това ме остави в ступор..
От бала в ритуалната зала ли ?
Виж целия пост
# 467
И аз я видях. Абсолютно безумна е!
Виж целия пост
# 468
Видяхте ли долу в коментарите текста на лирическата героиня за бунта срещу другите рокли:-)
Виж целия пост
# 469
На мен ми хареса това момиче

https://life.dir.bg/gallery/konkursat-nay-krasiva-abiturientka-e … -razgara-si?i=141
Виж целия пост
# 470
Всичко друго разбирам, макар да не харесвам всеки избор, което е нормално. Но ето това ме остави в ступор..
От бала в ритуалната зала ли ?


Всяка година има абитуриентки, купили си бели рокли, които изглеждат като булченски или направо са си булченски. И миналата година имаше 2-3 с чисто бели булченски рокли.
Виж целия пост
# 471
Видяхте ли долу в коментарите текста на лирическата героиня за бунта срещу другите рокли:-)
Видях...Close
Разбирам идеята, но не и формата на реализация. Нищо, живо и здраво да е момичето, човек се учи, докато е жив. Участието в такъв конкурс и обратната връзка от публиката може да бъде прекрасен урок.
Виж целия пост
# 472
Всичко друго разбирам, макар да не харесвам всеки избор, което е нормално. Но ето това ме остави в ступор..
От бала в ритуалната зала ли ?


Всяка година има абитуриентки, купили си бели рокли, които изглеждат като булченски или направо са си булченски. И миналата година имаше 2-3 с чисто бели булченски рокли.
Даа и точно това всяка година не го разбирам. Всякакви други избори ги приемам, макар да не са моето но това категорично отказвам да приема.
Особено пък ако цялата визия "крещи" булка.
Но щом се харесва. Поне се е видяла как ще изглежда и пред олтара. 😀
Виж целия пост
# 473
Иска да се види като булка момичето😊 И то без да върти цяла сватба😁
Виж целия пост
# 474
Ако Лорън Санчес беше млада и хубава 🤭:
Скрит текст:

Не е много младежка тази визия, но пък на мен ми харесва. Момичето е много чаровно.
Виж целия пост
# 475
Истинска красавица е! Идейна е визията и, личи че е мислена.
Виж целия пост
# 476
Ако Лорън Санчес беше млада и хубава 🤭:
Скрит текст:

Не е много младежка тази визия, но пък на мен ми харесва. Момичето е много чаровно.

Красавица от класа е!
Виж целия пост
# 477
Пак ще кажете, че хейтя, ама ми навява асоциации на булката на Дракула Joy
Виж целия пост
# 478
Една много интересна визия за младо момиче според мен
Скрит текст:

Виж целия пост
# 479
И аз я видях. Абсолютно безумна е!
И кое е безумното?
Аз имах две съученички, на които им предстояха сватби и за бала бяха със страхотни бели рокли.
Ползваха си ги по два пъти, въпреки  че и двете бяха от богати семейства и не им беше финансов проблема.
Освен, че бяха красавици, имаха и чудни фигури, а роклите бяха тип русалка.
Най- ярък спомен имам от тях, други не помня.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия