Абитуриентски страсти 2025

  • 73 698
  • 847
# 750
В Пловдив гримьорите отдавна са ангажирани за догодина. Много трудно запазих още преди месец.
Виж целия пост
# 751
Дъщеря ми отиде в бюти магазин в мола. Там има гримьори. Хубав грим направиха и срещу парите си взе продукти.
Става също със записване, но съм сигурна, че са свободни. Нашия час го записахме месец по-рано. И другия плюс е, че може да изберете близкия до вас мол.
Виж целия пост
# 752
Дъщеря ми отиде в бюти магазин в мола. Там има гримьори. Хубав грим направиха и срещу парите си взе продукти.
Става също със записване, но съм сигурна, че са свободни. Нашия час го записахме месец по-рано. И другия плюс е, че може да изберете близкия до вас мол.
За кои магазини става въпрос? Това е добър вариант, за първи път чувам за него
Виж целия пост
# 753
Става въпрос за mac.
Има и други магазини за скъпа козметика, в които има гримьори. Виждала съм гримьори и в Дъглас.
Виж целия пост
# 754
А какви гримьори ще ползвате? Може ли някой да ме насочи към конкретен такъв? Като ние търсим съвсем обикновен грим, но ние не бихме се справили с тази задача.
Ние използвахме ето тази дама https://bobismakeup.com/, много сме доволни, от 1.11 започва записванията за абитуриентки 2026 г.
Понеже исках и мен да ме направи в деня на бала, ме хвана по абитуриентската тарифа, с един пробен грим - за абитуриентки е задължителен Blush
Ползвала съм няколко професионални гримьори за различни поводи до момента, но от това момиче съм най-доволна засега, бих я ползвала и в бъдеще, определено знае какво прави, стига и вие да знаете, какво искате. На пробния грим може да тествате различни визии. Оттам нататък си записва одобрените продукти, снима и в деня на бала повтаря абсолютно грима.
Виж целия пост
# 755
Ако има мъжки майки и искат,могат да ми драснат,имам два костюма за подаряване.
Виж целия пост
# 756
За Варна да ми препоръчате нещо? Имаме друга работа, но ми се иска и някоя рокля да погледнем.
Виж целия пост
# 757
В Асеновград дали работят магазините в неделя?

За Варна препоръчвам Wedding Center, много модели, много любезен персонал, цените сносни. Харесахме една рокля, но реално беше първия магазин, в който мери и иска да види и в Асеновград какво се предлага.
Виж целия пост
# 758
В Асеновград дали работят магазините в неделя?

За Варна препоръчвам Wedding Center, много модели, много любезен персонал, цените сносни. Харесахме една рокля, но реално беше първия магазин, в който мери и иска да види и в Асеновград какво се предлага.
В Асеновград дали работят магазините в неделя?

За Варна препоръчвам Wedding Center, много модели, много любезен персонал, цените сносни. Харесахме една рокля, но реално беше първия магазин, в който мери и иска да види и в Асеновград какво се предлага.
Здравейте, някоя мама има ли актуална информация за диапазона на цените в "Марция' Благоевград. Още не сме стигнали до тях ?
Виж целия пост
# 759
В Асеновград дали работят магазините в неделя?

За Варна препоръчвам Wedding Center, много модели, много любезен персонал, цените сносни. Харесахме една рокля, но реално беше първия магазин, в който мери и иска да види и в Асеновград какво се предлага.
В Асеновград дали работят магазините в неделя?

За Варна препоръчвам Wedding Center, много модели, много любезен персонал, цените сносни. Харесахме една рокля, но реално беше първия магазин, в който мери и иска да види и в Асеновград какво се предлага.
Здравейте, някоя мама има ли актуална информация за диапазона на цените в "Марция' Благоевград. Още не сме стигнали до тях ?
В Инстаграм имат промо на новата колекция за 2026 г. Пишете им там за цени.
Виж целия пост
# 760
За първи път ги чувам Марция.  Имат страхотни рокли обаче. Много красива колекция.
Запазвам ги да ги покажа на плетеница ми за следващата година.
Виж целия пост
# 761
Може ли да пишете, ако разберете диапазона на цените.
Виж целия пост
# 762
За първи път ги чувам Марция.  Имат страхотни рокли обаче. Много красива колекция.
Запазвам ги да ги покажа на плетеница ми за следващата година.
Моята дъщеря си избра тяхна рокля за бала( 2025). Много качествена изработка и хубав плат.
Виж целия пост
# 763
За първи път ги чувам Марция.  Имат страхотни рокли обаче. Много красива колекция.
Запазвам ги да ги покажа на плетеница ми за следващата година.
Моята дъщеря си избра тяхна рокля за бала( 2025). Много качествена изработка и хубав плат.
И каква беше цената?
Виж целия пост
# 764
За първи път ги чувам Марция.  Имат страхотни рокли обаче. Много красива колекция.
Запазвам ги да ги покажа на плетеница ми за следващата година.
Моята дъщеря си избра тяхна рокля за бала( 2025). Много качествена изработка и хубав плат.
И каква беше цената?
Цените на роклите този година едва ли ще са  същите, а и  моделите рокли  бяха на различни цени. Най-точна информация ще получите от модната къща.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия