АМ Нан и трудно изхождане

  • 987
  • 3
Здравейте!Какви са ви впечатленията от Нан?Бебето ми е на 2 месеца и ака трудно.Използваме Нан Комфортис дали
е от него?
Виж целия пост
# 1
Ние от Нан имахме обратноя ефект.
Виж целия пост
# 2
А консистенцията как е? Ако е твърдо е възможно да го запича, ако консистенцията е ок, каквото и мляко да давате, детето просто не се е научило да контролира още мускулите си. Помагайте със свиване на крачетата, "колело" , масажчета.
Виж целия пост
# 3
А консистенцията как е? Ако е твърдо е възможно да го запича, ако консистенцията е ок, каквото и мляко да давате, детето просто не се е научило да контролира още мускулите си. Помагайте със свиване на крачетата, "колело" , масажчета.
С нормална консистенция е.Напъва се часове и плаче.Ака през ден.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия