Харесвам и "новия" Кинг, но "стария" си е класи над него. Но не ужасите, а тези изследващи дълбоките лабиринти на човешката психика. Long live the King!
Харесвам и "новия" Кинг, но "стария" си е класи над него. Но не ужасите, а тези изследващи дълбоките лабиринти на човешката психика. Long live the King!

И аз се потресох от ниския рейтинг (наскоро си я препрочетох). И за мен това е една от най-добрите му книги. Точно дълбокият психологизъм и познаване на човешката душа. Но пък разбирам защо на повечето хора не се харесва.....Подобно е и положението с "Играта на Джерал", "Долорес Клейборн" и "Торба с кости". А аз ги обожавам.
Аз си препрочитам понякога. "Играта на Джералд" ми е особено любима. Дано ти хареса. Иначе е доста недолюбвана.
Препоръчани теми