Къде в Бургас? Тема 64

  • 40 817
  • 788
# 285
Привет , в Кауфланд Славейков са премахнали машината за стотинки . Някъде другаде да знаете къде има ?
Виж целия пост
# 286
Привет мили момичета.Пиша този пост за да предупредя вас и ваши близки да имате едно наум за ресторанта Ал маре в морската.Снощи се събрах с приятелки за да празнуваме РД.Всичко беше наред и дойде ред за тортата.Изнасят я ,свещи ,снимки всичко както си е реда и я внасят да я нарежат.
И тук започва интересното.Тортата е на Захаро за 8 парчета-ние сме 6.Питат цялата ли да я нарежем-аз казвам "Да"На съседната маса има колежка и мислех ,че понеже тортата е голяма за нас и за нея да отрежат едно парче.Носят първите 2 парчета-само шоколад ,мисля украсата ще се падне на другите.След малко носят следващите 2 -пак само шоколад отгоре,след малко и последните 2 -пак само шоколад.През това време обаче аз излязах да говоря по телефона.Пооглеждам парчетата малки ми се видяха,но то пък колко да изядем.В това време едната приятелка казва-аз много шоколадова торта не ям -къде са макароните и украсата,която е с бял шоколад.Изчакваме сервитьорката и си ги искаме да ги донесат в отделна чинийка защото явно не са по парчетата.Тя-добре и изчезва от хоризонта..и така 15 мин.Идва едно момченце,застава до масата и казва"Извинявам се много,но в кухнята като са рязали тортата са изяли украсата и сега ги е страх и срам да дойдат да ви кажат и пратиха мен да ви кажа"  FlushedFlushedFlushedFlushedFlushedFlushed
Ние и 6-те зяпваме и не можем даже да реагираме FlushedFlushedFlushedFlushed .Останахме направо потресени.Приятелките"Ама няма ли поне един макарон?" Младежа: "Ами не- остана само надписа-ако искате да ви го донесем" Ама той надписа не е ядлив Laughing В момента,който асимилирахме новината-момченцето се беше изнесло с 200 запонахме да се смеем и да се шегуваме и с него и със сервитьорката,че няма да платим,не можаха ли да изчакат да си тръгнем и така...
Момичето ,което ни обслужваше се извинява,че с младежа не яли от тортата,защтото били вегани,но пък явно цялата кухня се е черпила за здраве .Момичетаако искате вярвайте като наложихме парчетата бяха половин торта и тези безобразници от кухнята ни бяха нарязали неукрасената половина FlushedFlushedFlushed А другата с украсата я бяха изяли FlushedFlushedFlushed .Едната приятелка,която чакаше макароните и белия шоколад не яде изобщо Sad  Не правихме скандали и си платихме чинно сметката-без бакшиш разбира се.Имайте предвид ,ако посещавате това заведение и носите торта-режете я вие и да не стига в кухнята,защото ще си останете без нея.Не ги е срам.Всички/компанията/ сме на една възраст,но такова нещо никой не беше виждал и чувал.То да бяха изчакали да си ходим-така или иначе на бар торта нямаше да мъкнем и щеше да остане за тях-но поне дайте с украсата,прилични парчета,пък като тръгнем яжте.RageRageRageRageRageRageRageRageRage Смяхме се ,че трябва да спаднем цената на половината торта от сметката-няма такова безобразие.Тия хора направо са станали безсрамни и безочливи.
За тази торта става въпрос-е неукрасената половина беше вкусна ..
Скрит текст:
Извинявам се за дългия пост-но съм възмутена и един да предупредя -все е нещо!
Виж целия пост
# 287
Скрит текст:
Привет мили момичета.Пиша този пост за да предупредя вас и ваши близки да имате едно наум за ресторанта Ал маре в морската.Снощи се събрах с приятелки за да празнуваме РД.Всичко беше наред и дойде ред за тортата.Изнасят я ,свещи ,снимки всичко както си е реда и я внасят да я нарежат.
И тук започва интересното.Тортата е на Захаро за 8 парчета-ние сме 6.Питат цялата ли да я нарежем-аз казвам "Да"На съседната маса има колежка и мислех ,че понеже тортата е голяма за нас и за нея да отрежат едно парче.Носят първите 2 парчета-само шоколад ,мисля украсата ще се падне на другите.След малко носят следващите 2 -пак само шоколад отгоре,след малко и последните 2 -пак само шоколад.През това време обаче аз излязах да говоря по телефона.Пооглеждам парчетата малки ми се видяха,но то пък колко да изядем.В това време едната приятелка казва-аз много шоколадова торта не ям -къде са макароните и украсата,която е с бял шоколад.Изчакваме сервитьорката и си ги искаме да ги донесат в отделна чинийка защото явно не са по парчетата.Тя-добре и изчезва от хоризонта..и така 15 мин.Идва едно момченце,застава до масата и казва"Извинявам се много,но в кухнята като са рязали тортата са изяли украсата и сега ги е страх и срам да дойдат да ви кажат и пратиха мен да ви кажа"  FlushedFlushedFlushedFlushedFlushedFlushed
Ние и 6-те зяпваме и не можем даже да реагираме FlushedFlushedFlushedFlushed .Останахме направо потресени.Приятелките"Ама няма ли поне един макарон?" Младежа: "Ами не- остана само надписа-ако искате да ви го донесем" Ама той надписа не е ядлив Laughing В момента,който асимилирахме новината-момченцето се беше изнесло с 200 запонахме да се смеем и да се шегуваме и с него и със сервитьорката,че няма да платим,не можаха ли да изчакат да си тръгнем и така...
Момичето ,което ни обслужваше се извинява,че с младежа не яли от тортата,защтото били вегани,но пък явно цялата кухня се е черпила за здраве .Момичетаако искате вярвайте като наложихме парчетата бяха половин торта и тези безобразници от кухнята ни бяха нарязали неукрасената половина FlushedFlushedFlushed А другата с украсата я бяха изяли FlushedFlushedFlushed .Едната приятелка,която чакаше макароните и белия шоколад не яде изобщо Sad  Не правихме скандали и си платихме чинно сметката-без бакшиш разбира се.Имайте предвид ,ако посещавате това заведение и носите торта-режете я вие и да не стига в кухнята,защото ще си останете без нея.Не ги е срам.Всички/компанията/ сме на една възраст,но такова нещо никой не беше виждал и чувал.То да бяха изчакали да си ходим-така или иначе на бар торта нямаше да мъкнем и щеше да остане за тях-но поне дайте с украсата,прилични парчета,пък като тръгнем яжте.RageRageRageRageRageRageRageRageRage Смяхме се ,че трябва да спаднем цената на половината торта от сметката-няма такова безобразие.Тия хора направо са станали безсрамни и безочливи.
За тази торта става въпрос-е неукрасената половина беше вкусна ..

Извинявам се за дългия пост-но съм възмутена и един да предупредя -все е нещо!

Защо не се оплакахте на управителя? Съзнателно крали и яли от торта на рожденик и това ще остане ненаказано. Rage
Виж целия пост
# 288
Управителя си беше тръгнал в 11 и честно казано никой не искаше да си разваля настроението със скандал точно тази вечер ...
Трябваше-но .... да са здрави...Ние продължавахме и не искахме разправиии,а и не могат да я върнат..
Виж целия пост
# 289
Я цъкнете на "добавете отзив", да ги похвалите пред всеки с интернет ;D
https://www.google.com/search?q=%D0%90%D0%BB+%D0%BC%D0%B0%D1%80% … e-mobile&ie=UTF-8
Виж целия пост
# 290
Трябва ли да  им пишат в длъжностната характеристика на сервитьорите да не ядат от тортите на клиентите. Това е смешна работа, от къде да знае управителя какво друго ще им дойде на ум.
Виж целия пост
# 291
Simple Smile)))) Горките сервитьори/момчето и момичето/ не яли- служителите от кухнятаааа са ящните Simple Smile))))
Виж целия пост
# 292
Управителя си беше тръгнал в 11 и честно казано никой не искаше да си разваля настроението със скандал точно тази вечер ...
Трябваше-но .... да са здрави...Ние продължавахме и не искахме разправиии,а и не могат да я върнат..

Защо скандал? Не е нужно, но трябва да е уведомен как се държат работниците. Утре пак ще направят същото.

sunrise_67, всичко може да дойде наум на всеки и затова се налага на такива като тези изрично да се каже кое е допустимо и кое не.
Виж целия пост
# 293
Ами предполагам скандал,защото за да си позволят да направят това значи никой не ги контролира .Ако имаше ред и нормално управление -нямаше да си позволяват подобни неща.Заведението знаете не е толкова голямо за да е непосилно за управление .Не мисля,че това е единствения път в който се е случвало,защотото прекалено спокойно и лежерно се държаха.Или пък ние сме първите ... знам ли..
Виж целия пост
# 294
reninel, гледайте от хубава страна: почерпили сте ги за Ваше здраве. Важното е, че се е изяла тортата. Мен много ме е яд, че като купувам торта всеки бодва веднъж-два пъти и отива на боклука.
Виж целия пост
# 295
Обичаме да се храним семейно навън и проучваме места, които не сме посещавали. Затова и отворих отзивите за Ал Маре. На всеки отрицателен от заведението отговарят с тон на прокурори - горките необразовани и неуки клиенти, какво разбират те от миналата през специален контрол италианска кухня... че и оценки за език и поведение раздават. Прекалено ревностно се защитават от всяко негативно мнение, ако бяха наистина добри, дали щеше да им пука толкова?
Отпада от списъка на бъдещите посещения, а рожден ден точно там шанс няма да празнувам.
Длъжни са били да нарежат тортата пред вас! Много сложно да донесат нож и 6 десертни чинии с вилици, инак претенции до небето.
Виж целия пост
# 296
Да и ние така решихме накрая Simple Smile Хубаво би било аз да ги почерпя/и все пак и приятелката да опита от тортата ...,а не самички-но здраве да е.Абе имайте едно наум.

Да ,BillieCross,и ние прочетохме днес тези отзиви и решихме да си спестим негативните преживявания.
Виж целия пост
# 297
Има група във фб "ресторантите на бургас". Даже май са 2 групи. Опишете и там скучая, отбележете ги. Собствениците на ресторанти следят тези групи. Много ще ми е интересно дали ще реагират. Всеки уважаващ бизнеса си би ви компенсирал,  а на персонала глоба.
Виж целия пост
# 298
Хубаво, според мен, е да се дава гласност за такива неща. Не може само положителните отзиви да остават, а останалите да се трият. В крайна сметка това е мнение на клиент, колкото и трагикомична да е ситуацията.
Виж целия пост
# 299
Съгласна съм с Десито. Изумена съм че има толкова гладен персонал, и то в кухня, при все че съм вряла в този бранш.
НО има нещо друго - тук трябва да се направи наистина реклама на цеха изработил тортата, че явно украсата е била много вкусна, предвид създалата се ситуация. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия