








.Останахме направо потресени.Приятелките"Ама няма ли поне един макарон?" Младежа: "Ами не- остана само надписа-ако искате да ви го донесем" Ама той надписа не е ядлив
В момента,който асимилирахме новината-момченцето се беше изнесло с 200 запонахме да се смеем и да се шегуваме и с него и със сервитьорката,че няма да платим,не можаха ли да изчакат да си тръгнем и така...

А другата с украсата я бяха изяли 

.Едната приятелка,която чакаше макароните и белия шоколад не яде изобщо
Не правихме скандали и си платихме чинно сметката-без бакшиш разбира се.Имайте предвид ,ако посещавате това заведение и носите торта-режете я вие и да не стига в кухнята,защото ще си останете без нея.Не ги е срам.Всички/компанията/ сме на една възраст,но такова нещо никой не беше виждал и чувал.То да бяха изчакали да си ходим-така или иначе на бар торта нямаше да мъкнем и щеше да остане за тях-но поне дайте с украсата,прилични парчета,пък като тръгнем яжте.







Смяхме се ,че трябва да спаднем цената на половината торта от сметката-няма такова безобразие.Тия хора направо са станали безсрамни и безочливи.









.Останахме направо потресени.Приятелките"Ама няма ли поне един макарон?" Младежа: "Ами не- остана само надписа-ако искате да ви го донесем" Ама той надписа не е ядлив
В момента,който асимилирахме новината-момченцето се беше изнесло с 200 запонахме да се смеем и да се шегуваме и с него и със сервитьорката,че няма да платим,не можаха ли да изчакат да си тръгнем и така...

А другата с украсата я бяха изяли 

.Едната приятелка,която чакаше макароните и белия шоколад не яде изобщо
Не правихме скандали и си платихме чинно сметката-без бакшиш разбира се.Имайте предвид ,ако посещавате това заведение и носите торта-режете я вие и да не стига в кухнята,защото ще си останете без нея.Не ги е срам.Всички/компанията/ сме на една възраст,но такова нещо никой не беше виждал и чувал.То да бяха изчакали да си ходим-така или иначе на бар торта нямаше да мъкнем и щеше да остане за тях-но поне дайте с украсата,прилични парчета,пък като тръгнем яжте.







Смяхме се ,че трябва да спаднем цената на половината торта от сметката-няма такова безобразие.Тия хора направо са станали безсрамни и безочливи.

)))) Горките сервитьори/момчето и момичето/ не яли- служителите от кухнятаааа са ящните
))))
Хубаво би било аз да ги почерпя/и все пак и приятелката да опита от тортата ...,а не самички-но здраве да е.Абе имайте едно наум.
Препоръчани теми